Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Katastrofa! Jedna z sal w szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej została kompletnie ZDEMOLOWANA! Gwiazda jest załamana

Agnieszka Kacorowska musi wyremontować sufit w swojej Szkole Tańca


Sala w szkole tańca Agnieszki Kaczorowskiej została zalana

To dopiero kiepski początek tygodnia! Agnieszka Kaczorowska musiała naprawdę załamać ręce gdy zobaczyła tę demolkę. W jej szkole tańca doszło do prawdziwej katastrofy – jedna z mniejszych sal przeznaczonych do ćwiczeń została zalana, sufit kompletnie zniszczony, a parkiet trzyma się ostatkiem sił. Gwiazda pokazała dramatyczny obraz zniszczeń na zdjęciu, które udostępniła na swoim Instagramie. Jeśli komuś choć raz przydarzyło się coś takiego, doskonale wie z jakimi kosztami wiąże się kompletny remont – a i to zakładając, że parkiet jednak zniesie wilgoć.

Agnieszka na szczęście nie należy do osób, które łatwo tracą hart ducha. W podpisie pod zdjęciem pokazała, że nie da się tak łatwo złamać:

Ten tydzień zaczął się z przytupem… I to niekoniecznie pozytywnym. Zalało małą salę w @danceworld_by_a_kaczorowska? Czasem niespodzianki nie są fajne… Sufit do wymiany… oby tylko parkiet wytrzymał ✊?✊? Zawsze jednak można znaleźć pozytywy… dobrze że duża sala jest cała ?Wieczór kubański w sobotę zaplanowany na dużej sali, więc na pewno się odbędzie ?? Jest jeszcze kilka miejsc jakbyście mieli ochotę na mega zabawę wraz z tanecznymi warsztatami ?? LINK w opisie mojego profilu. ????#danceworldbyagnieszkakaczorowska#DWBAK#więcejniżtaniec !

Fani byli pod wrażeniem jej dobrego samopoczucia i życzyli szczęścia w naprawach:

  • ? DWBAK poradzi sobie ze wszystkim ?
  • To tylko sufit, wiadomo że pochłonie masę pracy w naprawie i kolejne pieniążki do wydania. Ale TO TYLKO SUFIT. Da się naprawić, wymienić. Za rok, albo i mniej nikt o tym nie będzie pamiętał. Ważne, że nikomu nic się nie stało, a pozytywna energia w Tobie nie umarła ? wszystkiego dobrego i szybkiego powrotu na pełne obroty?
  • Trzymam kciuki mocno,będzie dobrze ?

Mamy nadzieję, że ten parkiet jednak wytrzyma, a Agnieszka będzie na nim wirowała szybciej niż myśli. 😉

Gwiazdy na świątecznym evencie w Pasażu Tesco: Natalia Siwiec, Paulina Krupińska, Mateusz Gessler, Agnieszka Kaczorowska, Kamila Szczawińska [WIDEO]

Gala Mistrzów Sportu 2018: Odchudzona Agnieszka Kaczorowska oszołomiła fotoreporterów swoim imponującym dekoltem do samego pasa!

Tylko u nas! Gwiazdy komentują zwycięstwo Kamila Stocha! Anita Włodarczyk, Agnieszka Kaczorowska, Robert Korzeniowski, Krzysztof Ibisz [WIDEO]

Lubisz tańczyć?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×