Szukaj

Nie tak miały wyglądać drewniane gody Hyżych. Plany wzięły w łeb, ale nie przez koronawirusa

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży mieli bardzo poważne plany co do obchodów swojej piątej rocznicy ślubu. Wszystko zorganizowali z ogromnym wyprzedzeniem. Plany jednak uległy zmianie. Co stanęło im na przeszkodzie?

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży poznali się w grudniu 2014 roku, para na początku nie afiszowała się ze swoim uczuciem. Okazuje się, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, bo już po trzech miesiącach od rozpoczęcia znajomości byli zaręczeni. Pierwszy raz oficjalnie jako para, pojawili się na wiosennej konferencji prasowej gali Polsat Super Hit Festiwal 2015.

Długo też nie zwlekali ze ślubem. W marcu ogłosili swoje zaręczyny, a już w lipcu tego samego roku postanowili się pobrać. Sakramentalne tak powiedzieli sobie w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Dla każdego z nich był to już kolejny ślub. Przypomnijmy, że Grzegorz wcześniej był mężem Mai Hyży, z którą doczekał się dwóch synów. Agnieszka natomiast w 2011 roku wyszła za mąż za Mikołaja Wita, z którym rozwiodła się 3 lata później. Z tego związku wychowuje córeczkę Martę. Teraz razem z Grzegorzem i jego dziećmi tworzą bardzo szczęśliwą patchworkową rodzinę.

Agnieszka i Grzegorz Hyży zmienili swoje plany. Jak będą świętować rocznicę ślubu?

Już 17 lipca zakochani będą świętowali 5. rocznicę ślubu. Było to dla nich bardzo ważne wydarzenie, które zaplanowali już pół roku wcześniej. Mieli poważne plany co do tego dnia. Razem z bliskimi chcieli polecieć na Karaiby, by tam świętować drewniane gody. O wszystkim Agnieszka opowiedziała w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Piąta rocznica jest wyjątkowa dlatego już pół roku temu zaplanowaliśmy wylot w piękne egzotyczne miejsce, w okolice Karaibów. Chcieliśmy zabrać bliskich i z nimi świętować. Niestety w ostatniej chwili musieliśmy ten wyjazd odwołać – mówi w rozmowie z dziennikiem „Fakt” Agnieszka.

Okazuje się, że nie tylko koronawirus, ale przede wszystkim plany zawodowe spowodowały, że małżeństwo nie może świętować swojej rocznicy tak, jak to sobie wymarzyli. Na pocieszenie pozostała im jedynie romantyczna kolacja w jednej z warszawskich restauracji.

W końcu mogliśmy wrócić do pracy i muszę przyznać, że nadrabiamy teraz zawodowe zaległości. Grzesiek zamknął się w studiu i nagrywa nową płytę, a ja przygotowuję się do premiery mojej firmy, która będzie produkować e-booki. Ale i tak będziemy celebrować tę piękną rocznicę – dodaje Agnieszka.

Agnieszce i Grzegorzowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy ślubu i mamy nadzieję, że mimo zmiany planów, będzie to dla nich bardzo wyjątkowy dzień.


Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują rocznicę ślubu

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży świętują rocznicę ślubu

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży - wybory Miss Polski 2019

Agnieszka i Grzegorz Hyży – święta Bożego Narodzenia 2019

Agnieszka i Grzegorz Hyży – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×