Szukaj

Ponad 100 gwiazd zrobiło Agnieszce Chylińskiej prezent urodzinowy! Pięknejszej niespodzianki nie mogła sobie wymarzyć! [WIDEO]

Agnieszka Chylińska - urodziny

Agnieszka Chylińska - urodziny

Agnieszka Chylińska świętowała niedawno urodziny. Piosenkarka z tej okazji dostała nietypowy prezent od drużyn Ekstraklasy, czym pochwaliła się w sieci. 

Agnieszka Chylińska 23 maja skończyła 43 lata. Piosenkarka swoje urodziny świętowała podczas Polsat SuperHit Festiwal, gdzie wystąpiła ze specjalnym koncertem. W jego trakcie nie brakowało największych przebojów artystki, a także szczerych wyznań – gwiazda m.in. przyznała, że jej mąż nie jest Romem.

Z okazji urodzin piosenkarka mogła liczyć na życzenia i prezenty. Z pewnością niemałym szokiem była dla niej niespodzianka przygotowana przez piłkarzy drużyn z Ekstraklasy. To oni obdarowali swoją idolkę koszulkami z jej nazwiskiem i liczbą nawiązującą do wieku – Chylińska 43, którą podpisało ponad stu zawodników! Do kompletu dołączyli zabawne życzenia urodzinowe.

Agnieszce nagranie tak bardzo się spodobało, że postanowiła umieścić je na swoim Instagramie. Dzień później opublikowała filmik, na którym podziękowała za otrzymane prezenty:

Będę chodzić we wszystkich naraz ok? Bardzo Wam dziękuję z całego serca i trzymam mocno kciuki za sezon 2019/2020 i do zobaczenia na stadionach polskiej Ekstraklasy.

Niespodzianka ta spodobała się także fanom artystki, którzy nie omieszkali wyrazić swojego podziwu dla polskich piłkarzy:

  • Jakie wspaniałe! Ale Cię muszą lubić …Tylko kto może nie lubić Chylińskiej?
  • Jeju! Dostałaś najsympatyczniejsze życzenia pod słońcem! Dla najsympatyczniejszej Agnieszki jaką znam!
  • Takie prezenty są najlepsze – szczere i prosto z serca słowa,gesty są bezcenne,nieporównywalne z żadnym materialnym dobrem. Zrozumienie,wsparcie,wiara w drugiego człowieka,miłość,przyjaźń – nie mają ceny a jednocześnie są rzeczami najbardziej wartościowymi jakie można otrzymać.

Nie da się ukryć, że takie prezenty to świetna niespodzianka.

View this post on Instagram

To jest prezent mojego życia ????⚽️❤️ „Wymyślić i zrealizować wyjątkową, największą niespodziankę urodzinową dla Agnieszki? Jak widać nie ma rzeczy niemożliwych ???? A najpiękniej jest wykonywać rzeczy, których wcześniej nikt nie zrobił (tym trudniej, że w tajemnicy) :-))) Trwało to sporo czasu, ale się udało ???? Pięknie dziękujemy wszystkim Drużynom Ekstraklasy (Piast Gliwice, Jagiellonia Białystok, Arka Gdynia SSA, Pogoń Szczecin, Miedź Legnica, Lech Poznań, Korona Kielce, Zagłębie Sosnowiec, MKS Cracovia SSA, Wisła Płock, Śląsk Wrocław), które zechciały wziąć udział w tym szalonym wyzwaniu:-)) Pięknie dziękujemy za dobre słowa, życzenia, energię i za koszulki Drużyn z podpisami. CHYLIŃSKA 43 ???? DZIĘKUJEMY stacji POLSAT za ogromne zaufanie i wsparcie! Marcin Kalinowski, Twoje zaangażowanie to skarb. DZIĘKUJEMY pięknie LOTTO Ekstraklasa – Panu Marcinowi Animuckiemu i Pani Małgosi Głowik za pełne zaangażowanie, pomoc i obecność. Kłaniamy się nisko i do zobaczenia na stadionach! Top Management” #ekstraklasa #lottoekstraklasa #piastgliwice #jagiellonia #jagielloniabialystok #arkagdynia #pogonszczecin #lechpoznan #koronakielce #zaglebiesosnowiec #cracovia #slaskwroclaw

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

View this post on Instagram

❤️????⚽️ #lottoekstraklasa

A post shared by Agnieszka Chylińska (@agnieszka.chylinska) on

Zobacz: Agnieszka Chylińska cała w emocjach o trudnej relacji z matką. Dlaczego się od niej odwróciła?

Zobacz: Agnieszka Chylińska w urodzinowym szale narobiła niezłego dymu w Sopocie! Wystrzeliła ze szczerym wyznaniem dotyczącym jej męża! [WIDEO]

Zobacz: Wzruszona do łez Agnieszka Chylińska chwali się urodzinowymi prezentami! Widać, że to była szalona imprezka!


Agnieszka Chylińska - filmik urodzinowy

Agnieszka Chylińska - filmik urodzinowy

Agnieszka Chylińska - prezent urodzinowy

Agnieszka Chylińska - prezent urodzinowy

Agnieszka Chylińska – Polsat Superhit Festiwal 2019

Agnieszka Chylińska – Polsat Superhit Festiwal 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×