Wirtualna Polska

Agata Młynarska zdradziła, dlaczego dobrze układa jej się dopiero w trzecim w małżeństwie

Agata Młynarska zdradziła, dlaczego dobrze układa jej się dopiero w trzecim w małżeństwie

Wirtualna Polska

Agata Młynarska w marcu wyszła za Przemysława Schmidta. To już jej trzecie małżeństwo. Jej pierwsze z Leszkiem Kiniewiczem trwało 10 lat i zaowocowało czwórką dzieci: Tadeuszem i Stanisławem oraz dwoma córkami zaadoptowanymi, Sylwią i Alicją. Później była rok żoną Jerzego Porębskiego i spotykała się z Jarosławem Kretem. Teraz przyznaje, że dopiero obecny związek jest taki, jak być powinien.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Schemat miłości jest zawsze ten sam. Wszystko jednak zmienia życiowe doświadczenie. Jako dojrzalsi ludzie bardzo dobrze wiemy, co dostaliśmy w prezencie od losu i ile to jest warte. Wielką wartością dla nas jest to, że jesteśmy z jednego pokolenia. Łączy nas wspólna pamięć – czytaliśmy te same książki i oglądaliśmy te same filmy. Wspólne widzenie świata i poczucie humoru – powiedziała Grazii. –  Pewnego dnia wpadliśmy na siebie przez przypadek. To był koniec 2012 roku, koncert z okazji 20-lecia Polsatu. Zaczęliśmy rozmawiać i ta rozmowa trwa do dziś.  Wcześniej słuchałam przede wszystkim samej siebie, skupienie uwagi na innym człowieku było dla mnie bardzo trudne. Musiałam nauczyć się słuchać ludzi. Byłam w gorącej wodzie kąpana, chciałam wszystko naraz i od razu. W dojrzałym partnerstwie ważne są pokój i harmonia, czego w młodym wieku nie postrzega się jako wartości. Tego trzeba się nauczyć.

Gwiazda otrzymała od męża ogromne wsparcie, kiedy okazało się, że boryka się z poważą chorobą. Nawet fakt, że ich podróż poślubna odbyła się do szpitala, obrócili w żart i postanowili, że nadrobią to w wakacje.

Po raz kolejny w swoim życiu przekonałam się o prawdziwości powiedzenia, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Mój mąż z wielkim spokojem i oddaniem stawił czoło nowej sytuacji. Kiedy leżałam w szpitalu, bywały momenty, że kłopoty się piętrzyły, a on niezmiennie optymistycznie mówił: „To żaden problem, poradzimy sobie”. Żartuję, że nasza podróż poślubna odbyła się do szpitala. Dlatego tak bardzo cieszę się ze wspólnych wakacji w Grecji – zdradziła.

Agata Młynarska po wakacjach wróci do programu Świat się kręci. Poprowadzi go na zmianę z Maciejem Kurzajewskim.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Fotografia: AKPA

Fotografia: AKPA


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×