NewsyAgata Młynarska: Karierę odkładam na bok!

Agata Młynarska: Karierę odkładam na bok!

Agata Młynarska: Karierę odkładam na bok!
Małgosia

24.06.2014 07:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka szykuje się do nowego projektu.

Agata Młynarska kilka tygodni temu trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację. Ból brzucha okazał się na tyle silny, że dziennikarka przez dłuższy czas nie pojawiała się na wizji, aż ostatecznie poinformowała media o bliżej nieokreślonym urlopie. Powoli gwiazda wraca do formy, ale chociaż jest już w domu, nie czuje się na tyle silna, aby jesienią pojawić się w nowych odcinkach "Swiat się kręci". W rozmowie z "Party" Agata przyznała, że w tej chwili karierę musi odłożyć na dalszy plan.

Zrozumiałam, że muszę nieco zwolnić i zająć się swoim zdrowiem, bo ono jest priorytetem. Karierę zawodową odkładam na chwilę na bok, bo proces rekonwalescencji jeszcze trwa, ale z każdym dniem czuję się lepiej i nabieram sił.

Przy okazji Agata zdradziła, jak wykorzysta czas spędzony w domu. Młynarska planuje wydać książkę z przepisami dla osób, które tak jak ona nie mogą jeść zbyt wielu produktów:

Sama nigdy w życiu nie byłabym w stanie ugotować sobie tak zbilansowanych i różnorodnych posiłków, bo to trudne i wymaga doświadczenia. (...) A tak mam powód, żeby zdobytą wiedzę przekazać innym

Trzymamy kciuki za Agatę. Bez niej nie wyobrażamy sobie jesiennej ramówki TVP.

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt
Agata Młynarska i Przemysław Schmidt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także