Szukaj

Agata Młynarska pokazała syna. Bardzo przystojny, piekielnie zdolny i szczęśliwie zakochany. „Realizuje marzenia w Los Angeles”

Agata Młynarska

Agata Młynarska

Agata Młynarska postanowiła uczcić urodziny młodszego syna, Tadeusza, w sieci. Gwiazda pochwaliła się zdjęciami przystojniaka i dodała piękny opis. Pierwszy raz zdradziła tyle sekretów z życia swojej pociechy.

Agata Młynarska to absolutna ikona polskiego dziennikarstwa. Swoją karierę telewizyjną rozpoczynała w TVP, skąd po kilku latach przeniosła się do Polsatu. Współpracowała także z TVN. Przez kilka sezonów miała swoją własną audycję w radiu PiN, założyła także swój portal internetowy Ona Ona Ona. Od wybuchu pandemii prowadzi w social mediach autorski format #Agatasiekreci, gdzie przeprowadza wywiady z najpopularniejszymi osobami ze świata show-biznesu. Dziennikarka od zawsze miała ręce pełne roboty, ale nie przeszkodziło jej to spełnić się w macierzyństwie.

Młynarska była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był doktor historii Leszek Kiniewicz (rozwiedli się po 10 latach), z którym doczekała się dwóch synów – starszego, 36-letniego Stanisława i młodszego, 32-letniego Tadeusza.

Po rozstaniu z Kiniewiczem gwiazda poślubiła jeszcze Jerzego Porębskiego, którego żoną była przez rok. Od 2014 Agata jest szczęśliwą małżonką przedsiębiorcy, Przemysława Schmidta. Obecnie para mieszka w Hiszpanii.

Agata Młynarska świętuje 32. urodziny Tadeusza Kiniewicza

Młynarska bardzo prężnie prowadzi swoje profile w social mediach, na których pokazuje nie tylko kulisy swojej pracy, ale także to, jak wygląda jej życie od strony prywatnej. Dzisiaj na jej Instagramie pojawił się bardzo rodzinny i osobisty post. Dumna mama postanowiła uczcić urodziny swojego syna – Tadeusza.

Gwiazda pochwaliła się archiwalnymi zdjęciami z rodzinnego albumu, a do nich dołączyła obszerny wpis. Widać, że Tadeusz dostarcza jej wielu powodów do radości:

19 lutego 1989 roku pojawił się na świecie Tadeusz Kieniewicz, mój młodszy syn. Po przetartym przez starszego brata Stasia, macierzyńskim młodym i trudnym szlaku, dołączył do nas uśmiechnięty i spokojny Tadziulek. Od pierwszych dni wdzięczny za wszystko. Zawsze gotów odwzajemnić się uśmiechem i pięknym spojrzeniem. Tak mu zostało do dziś. Nie widzieliśmy się ponad rok. Wiem, że jest szczęśliwy ze swoją fantastyczną żoną, Sylwią.

Tadeusz Kiniewicz: czym się zajmuje?

Młynarska nie tylko pokazała zdjęcia, na których widać, że Tadeusz Kiniewicz to niezły przystojniak, ale postanowiła podzielić się także kilkoma faktami z jego życia. Przede wszystkim zwróciła uwagę na karierę zawodową swojego syna. Okazuje się, że na co dzień mieszka i pracuje w Los Angeles jako operator filmowy.

Pracuje jako operator filmowy, realizuje marzenia w Los Angeles. Życzę mu wytrwałości, odwagi i szczęścia do ludzi. A Ci, którzy go spotkają, będą już zawsze do niego wracać. Bo Tadzio ma w sobie magnetyzm i dobro. Czułość, delikatność i serdeczność. Kiedy tak patrzę na nasze zdjęcie jak leżymy sobie razem na wakacjach w mazurskim drewnianym domku, to z trudem dociera do mnie, że mój syn to już dorosły, niezależny facet. Wtedy czekał na mnie, aż wrócę w nocy z koncertu w Mrągowie i przytulę się do niego. Pamiętam ten moment. Moje bezgraniczne zmęczenie i jeszcze większe szczęście. Dziękuję Ci, Taders za wszystko. Za każdą pociechę, dobre słowo, wsparcie. Za Twoją mądrość i spokój. Wiem, że zawsze mogę na Was liczyć!

Największą pasją Tadeusza od zawsze był film. Pierwszą kamerę otrzymał już jako młody chłopak. Sprzęt dostał na komunię. Teraz młodzieńcze hobby zaowocowało spełnieniem marzeń i wspaniałą pracą w Hollywood.

Kieniewicz zrealizował całą serię spotów promocyjnych, teledysków i filmów dokumentalnych. Pracował m.in. dla: Coca-Coli, Adidasa, Disneya, Ministerstwa Zdrowia, New Balance, Żywca, a także zrealizował szeroko komentowany w internecie spot przeciw homofobii.

Poniżej możecie zobaczyć kilka projektów zrealizowanych pod okiem Tadeusza Kiniewicza. Agacie gratulujemy tak zdolnego syna.


Agata Młynarska - syn Tadeusz Kiniewicz

Agata Młynarska - syn Tadeusz Kiniewicz

Agata Młynarska - syn Tadeusz Kiniewicz

Agata Młynarska - syn Tadeusz Kiniewicz

Agata Młynarska - syn Tadeusz Kiniewicz

Agata Młynarska - syn Tadeusz Kiniewicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×