Agata Młynarska: Karierę odkładam na bok!

Agata Młynarska kilka tygodni temu trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację. Ból brzucha okazał się na tyle silny, że dziennikarka przez dłuższy czas nie pojawiała się na wizji, aż ostatecznie poinformowała media o bliżej nieokreślonym urlopie. Powoli gwiazda wraca do formy, ale chociaż jest już w domu, nie czuje się na tyle silna, aby jesienią pojawić się w nowych odcinkach „Swiat się kręci”. W rozmowie z „Party” Agata przyznała, że w tej chwili karierę musi odłożyć na dalszy plan.

 

Zrozumiałam, że muszę nieco zwolnić i zająć się swoim zdrowiem, bo ono jest priorytetem. Karierę zawodową odkładam na chwilę na bok, bo proces rekonwalescencji jeszcze trwa, ale z każdym dniem czuję się lepiej i nabieram sił.

 

Przy okazji Agata zdradziła, jak wykorzysta czas spędzony w domu. Młynarska planuje wydać książkę z przepisami dla osób, które tak jak ona nie mogą jeść zbyt wielu produktów:

Sama nigdy w życiu nie byłabym w stanie ugotować sobie tak zbilansowanych i różnorodnych posiłków, bo to trudne i wymaga doświadczenia. (…) A tak mam powód, żeby zdobytą wiedzę przekazać innym

 

Trzymamy kciuki za Agatę. Bez niej nie wyobrażamy sobie jesiennej ramówki TVP.

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt

Agata Młynarska i Przemysław Schmidt


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×