NewsyAgata Młynarska odchodzi z TVP? Znamy plany dziennikarki

Agata Młynarska odchodzi z TVP? Znamy plany dziennikarki

Agata Młynarska odchodzi z TVP?
Agata Młynarska odchodzi z TVP?
Milena Majek

26.04.2016 10:17, aktual.: 26.04.2016 12:04

Agata Młynarska to z pewnością jedna z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Od lat możemy śledzić jej karierę w telewizji. Dziennikarka ma za sobą przygodę w TVP, ale i w Polsacie.

Młynarska po powrocie do Telewizji Polskiej otrzymała swój program. Przez kilka miesięcy była gospodynią Świat się kręci. Niestety, przez problemy zdrowotne trafiła do szpitala. W tym czasie zastępował ją Maciej Kurzajewski. Potem już na zmianę prowadzili program. Dziennikarz po zamieszaniu wokół jego osoby, musiał zrezygnować, a zastąpił go Artur Orzech. Teraz do zespołu dołączyła również Anna Popek. Plotkowano, że miało się to nie spodobać samej Agacie Młynarskiej, która program prowadziła od samego początku.

Pojawiły się informacje, jakoby pozycja Młynarskiej w TVP była zagrożona. Dziennikarka w programie 5 minut z Pauliną na superxpress.tv opowiedziała o planach na przyszłość. 

Kontrakt z telewizją kończy mi się w sierpniu, zobaczymy, co będzie dalej. Dzieje się bardzo dużo. Przynależność do stacji nie jest ostatecznością. Zawsze mam plan B. Nauczona doświadczeniami tak postępuję, żeby podejmowane przeze mnie decyzje były na moich warunkach. To ja decyduję o życiu, nie życie o mnie - przyznała

Jak myślicie, czy Agata może przejść do konkurencji?

Agata Młynarska o projekcie 500 plus
Agata Młynarska o projekcie 500 plus
Agata Młynarska - gala Kobieta Roku Twojego Stylu 2016
Agata Młynarska - gala Kobieta Roku Twojego Stylu 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także