Szukaj

Ubierała Jolantę Kwaśniewską, teraz oceniła styl Agaty Dudy. Padło niezręczne pytanie. Odpowiedź? Genialna

Agata Duda i Jolanta Kwaśniewska

Agata Duda i Jolanta Kwaśniewska

Sławna międzynarodowa projektantka postanowiła wypowiedzieć się na temat stylu Pierwszej Damy. Czy po tych słowach Agata Duda się załamie?

Andrzej Duda w tym roku wygrał wybory prezydenckie. W drugiej turze pokonał Rafała Trzaskowskiego. Panowie niemal do ostatniej chwili szli łeb w łeb. Ostatecznie to jednak urzędującemu prezydentowi Polacy zdecydowali się powierzyć stanowisko głowy państwa na kolejne pięć lat.

Duda oficjalnie rozpoczął drugą kadencję. Złożył przysięgę na sali plenarnej sejmu w czasie posiedzenia Zgromadzenia Narodowego. Wygłosił przemówienie, w którym mówił, że chce być prezydentem, który będzie reprezentować interesy wszystkich obywateli:

Chcę być prezydentem polskich spraw. Spraw ważnych dla wszystkich Polaków. Tak dla moich wyborców, jak i dla tych, którzy poparli moich konkurentów – komentował prezydent.

Ewa Minge oceniła styl Agaty Dudy

Prezydent skupia się na swoich obowiązkach. Natomiast oczy wszystkich skupiają się na Pierwszej Damie, która towarzyszy mu podczas ważnych wydarzeń. To, co podlega ocenie to przede wszystkim styl jej ubierania, który jakiś czas temu wzbudził niemałe kontrowersje. Wszystko to za sprawą projektanta, który pojawił się nagle znikąd i ocenił on okiem fachowca kreacje Dudy.

Dziś podobnej oceny postanowiła dokonać Ewa Minge. Nasza rodzima projektantka, która sławę zdobyła także za granicą. To ona przez kilka lat zajmowała się kreowaniem wizerunku Jolanty Kwaśniewskiej, która pojawiała się zawsze w przemyślanych i gustownych strojach.

Styl pierwszej damy jest w mojej ocenie stylem poprawnym – orzekła Minge w rozmowie z portalem Pomponik. – Nie szokuje w żadną stronę.

Jedno jest pewne, jest to styl bardzo zachowawczy ze względu na obowiązujące także Pierwszą Damę zasady dyplomacji.

Na pewno jest to styl niezwykle zachowawczy, ale ponieważ współtworzyłam przez 8 lat wizerunek pierwszej damy Jolanty Kwaśniewskiej, to wiem, że pierwszą damę zobowiązują zasady dyplomacji i musi się ubierać właśnie w taki sposób zachowawczy – dodała.

Jak podkreślała, Ewa ceni w Agacie Dudzie to, że bardzo często wybiera polskie marki, wspierając tym samym małe manufaktury.

Podoba mi się to, że promuje polskie marki – skwitowała Minge.

Poproszona o dokonanie porównania stylu obu dam, odpowiedziała tylko:

Obie panie się nieźle ubierają – wybrnęła.

Minge oceniła także styl prezydenta. Określiła go mianem „zachowawczego i porządnego, bez skandali”.


Agata Duda z mężem na rozpoczęciu roku szkolnego, fot. prezydent.pl

Agata Duda z mężem na rozpoczęciu roku szkolnego, fot. prezydent.pl

Agata Duda i Karen Pence. fot. Grzegorz Jakubowski/ KPKR

Agata Duda i Karen Pence. fot. Grzegorz Jakubowski/ KPKR

Agata Duda i Andrzej Duda na zaprzysiężeniu II kadencji

Agata Duda i Andrzej Duda na zaprzysiężeniu II kadencji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×