NewsyPrzebrała się za papieża? Kreacja Agaty Dudy wywołała niemałe poruszenie

Przebrała się za papieża? Kreacja Agaty Dudy wywołała niemałe poruszenie

Agata Duda
Agata Duda
Źródło zdjęć: © Instagram
05.02.2024 21:04

Para prezydencka przebywa obecnie w Kenii. Jest to pierwsza wizyta prezydenta w tym kraju. Agata Duda zaprezentowała się w kreacji, która przywołała niezwykłe skojarzenie. Michał Marszał zestawił jej sukienkę ze strojem... papieża.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agata Duda reprezentuje Polskę w Kenii

Pierwsza Dama już po przylocie zaprezentowała się w dość oryginalnym stroju. Założyła bowiem intensywnie różowy garnitur, do którego dobrała biały podkoszulek i beżowe szpilki. Żona prezydenta lubi kolor różowy i dość często w nim występuje, jednak zazwyczaj decyduje się na jego delikatniejszą wersję.

Agata Duda pokazała tam też swoją nową fryzurę. Po latach noszenia krótkich kosmyków, Duda zapuściła nieco włosy. Bob jest stylem cięcia, które pasuje niemal każdemu. Jak wygląda w nim Agata Duda?

Stylizacja Agaty Dudy

Kolejnego dnia wizyty w Kenii, podczas spotkania w Nairobi, prezydenta i jego małżonkę powitał Minister ds. Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Simon Chelogui. W sieci już pojawiły się komentarze, że jest to potwierdzenie tego, jak jest traktowana głowa naszego kraju za granicą.

Nie tylko to nie uszło uwagi internautów. Michał Marszał zestawił kreację Agaty Dudy ze... strojem papieża. Pierwsza Dama postawiła tego dnia na stonowaną kreację w kolorze śmietankowej bieli, którą uzupełniła beżowymi szpilkami i niewielką torebką. Uwagę przyciągały rozkloszowane rękawy, które pod odpowiednim kątem przypominały pelerynę - tzw. mucet, który jest elementem stroju papieża.

Agata postawiła na sprawdzoną kreację - podpisał zdjęcie Marszał.

Co o tym sądzicie?

Papież Franciszek, Agata Duda
Papież Franciszek, Agata Duda© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także