Szukaj

Runęła wielka tajemnica Agaty Dudy! Tajna informacja wyszła prosto z Pałacu Prezydenckiego! Wszystko przez to jedno zdjęcie!

Agata Duda na boso w Pałacu Prezydenckim

Agata Duda od czasu kiedy została Pierwszą Damą jest pod ciągłą obserwacją paparazzi. Małżonka prezydenta Polski doskonale zdaje sobie sprawę, że media plotkarskie ochoczo komentują jej kreacje, fryzury, buty, gesty i słowa. Pierwsza Dama, jak sama wielokrotnie mówiła w wywiadach, najchętniej chciałaby mieszkać w swoim rodzinnym Krakowie – bez fleszy i funkcjonariuszy BOR-u. Niestety rola małżonki prezydenta Polski zobowiązuje ją również do życia w Pałacu Prezydenckim, któremu do artystycznego Krakowa daleko.

Na oficjalnej stronie Kancelarii Prezydenta udostępniane są ciekawe fotografie z życia w pałacu. Tym razem bohaterką zdjęcia jest Agata Duda, która ma na sobie białą suknię z kwiecistym wzorem oraz zielone bolerko, czyli dokładnie ten sam zestaw, co na dzisiejszym spotkaniu z warszawską Polonią.

Ciekawostką jest fakt, że Duda przez korytarz pałacu pomyka boso, trzymając swoje zamszowe szpilki w dłoni. Nie bez powodu. Zabawne ujęcie jest nawiązaniem do ostatniej wpadki, która przytrafiła się małżonce prezydenta tuż przed spotkaniem z Melanią Trump.

Przypomnijmy, że Agata Duda wsiadając do limuzyny poślizgnęła się, a z jej nogi spadł jeden bucik. W błyskawicznym tempie zwinna żona prezydenta narzuciła (i to dosłownie!) pantofelek na stopę. Całą sytuację można zobaczyć na nagraniu TVN24:

Zdjęcie stąpającej boso Agaty skomentował Andrzej Duda, który nie omieszkał zakpić z mediów, które próbowały z niefortunną wpadkę rozdmuchać do rozmiarów skandalu:

Agata mówi, że buty mają to do siebie że czasem je zdejmujesz, czasem z ulgą zrzucasz ze stóp (podobno zwłaszcza szpilki), a czasem spadają… same – napisał Andrzej Duda.

Na szczęście we własnym domu Agata raczej butów nie zgubi 🙂

Agata Duda ostatnio szaleje ze stylizacjami jak Melania Trump! W ostatniej sukience wyglądała genialnie!

Agata Duda gwiazdą Instagrama! Zauroczona Pierwszą Damą Melania Trump opublikowała wspaniałe zdjęcie i komentarz

Uśmiejecie się. Agata Duda i jej wpadka przed Białym Domem hitem internetu [WIDEO]


Czy Agata Duda jest dobrą pierwszą damą?

×