Szukaj

Oliwia Bieniuk pokazała imponującą willę i pochwaliła się nową fryzurą! Wygląda jak młoda Anna Przybylska! Porównajcie sami

Oliwia Bieniuk pozuje na tle pięknej willi

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat ma do czynienia z show-biznesem. Już jako mała dziewczynka pozowała — w towarzystwie braci i mamy — na okładce Vivy!, wzięła także udział w reklamie kosmetyków z Anną Przybylską. Kwestią czasu było, aż Oliwia wyrośnie na jedną z gorętszych postaci kolorowej prasy i portali plotkarskich.

Od ponad roku o Oliwii jest bardzo głośno. Niemalże każdy post, który 16-latka publikuje na Instagramie, z marszu staje się hitem internetu. Nie inaczej zapewne będzie w przypadku jej ostatniej sesji zdjęciowej na tle imponującej willi.

Bieniuk skusiła się opublikować kilka zdjęć, na których możemy dostrzec posesję wyglądającą jak z wysokobudżetowego filmu. Oliwka ma na sobie czarny top na ramiączkach, dżinsy i modne okulary z pomarańczowymi szkłami. W trzech pozach rozsyła uśmiechy w stronę swoich fanów.

Internauci zaczęli zastanawiać się, czy dom w tle należy do Jarosława Bieniuka. Oliwia od razu zdementowała ewentualne plotki:

Domek nie mój niestety.

Oliwia Bieniuk jak młoda Anna Przybylska

Patrząc na najnowsze zdjęcia Oliwii nie sposób nie zauważyć, że coraz bardziej przypomina młodą Anię Przybylską. Fryzura, styl ubierania się, a nawet uśmiech do złudzenia kojarzą się z aktorką i jej wizerunkiem z początków kariery.

Wystarczy przypomnieć film z castingu do agencji modelek, który przyszła gwiazda Złotopolskich nagrała w 1994 roku. Miała wtedy 17 lat, czyli o rok mniej niż Oliwia obecnie.

Oliwia Bieniuk wystylizowała swojego ojca na hipstera! Te zdjęcia będą się za nim ciągnąć latami

Oliwia Bieniuk obcięła włosy i totalnie zmieniła swoją fryzurę! Teraz jest piękniejsza niż Julia Wieniawa!

Oliwka Bieniuk uchwycona z ukrycia jak zajmuje się młodszymi braćmi. Rozczulający widok


Do kogo bardziej podobna jest Oliwia Bieniuk?

×