Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 23.04.2018

Kinga Rusin, Anna Mucha, Reni Jusis… Aż 17 gwiazd w obłędnych kreacjach Paprocki & Brzozowski w niezwykłej sesji [WIDEO]Gwiazdy na sesji Paprocki & Brzozowski

W tym roku projektanci mody, Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski świętują 17 rocznicę powstania ich marki Paprocki & Brzozowski. Z tej okazji została zorganizowana sesja zdjęciowa z udziałem siedemnastu polskich gwiazd w kreacjach wizjonerów. W sesji zdjęciowej wzięły udział m.in. Kinga Rusin, Anna Mucha, Joanna Koroniewska, Maffashion, Anna Dereszowska i Reni Jusis.

Na planie obecna była dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska, która postanowiła zapytać gwiazdy o ich początki współpracy z marką Paprocki & Brzozowski. Dodatkowo Agnieszka dopytywała o to, co znani i lubiani cenią sobie w projektantach i ich dziełach. Niektóre odpowiedzi naprawdę nas zaskoczyły:

  • Chodziłam dosyć często przez te 17 lat w różnych ubraniach na gale, ale pierwsza suknia, to była taka amarantowa, prosta, bardzo długa kreacja na koncert z okazji 25-lecia Wolnej Polski. To była pierwsza spektakularna suknia – wyznała Kinga Rusin.

  • Nie pamiętam początków. Ale pamiętam, że ratowali mnie z opresji nieraz. To są mężczyźni, którzy kochają kobiety. Nie mają ambicji przebrania kobiet. Dbają o to żebyśmy czuły się dobrze – powiedziała Anna Mucha

  • Oni są z innej epoki. Są kulturalni i lojalni. Dziwię się, że sukces ich nie zmienił. Towarzyszyli mi w wielu ważnych momentach. Nie umiem rozstać się z ich projektami – przyznała Reni Jusis.

  • Są najważniejsi w moim życiu. Byli mi zawsze bliscy. Oni są nie wprost. Kocham przełamywanie stylu, a oni są nietuzinkowi. Powiem szczerze, że gdy mnie nie namawiali na sesje sukien ślubnych, to pewnie by ta sesja nigdy nie ujrzała światła dziennego – powiedziała Joanna Korowniewska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

W „M jak miłość” coraz ciekawiej! Anna Mucha zajdzie w ciążę, a ojcem dziecka będzie… Ale niespodzianka!

Całe wideo możecie obejrzeć poniżej:

Kinga Rusin na Balu TVN 2017, kreacja: Paprocki&Brzozowski

Kinga Rusin na Balu TVN 2017, kreacja: Paprocki&Brzozowski

Marcin Brzozowski, Mariusz Paprocki - The Look of the Year 2017

Marcin Brzozowski, Mariusz Paprocki – The Look of the Year 2017

Czy masz w swojej szafie ciuchy duetu Paprocki&Brzozowski?Komentarzy: 3


Gość | 10 października 2017, 00:18

Kochanie, w Ptaku i Marywilskiej też są ludzie. Dobrze że projektują dla Ludzi.


Gość | 9 października 2017, 23:22

Cudni ludzie, miałam ich suknie ślubna! Była piękna i szlachetna! Fajni faceci którzy są skromni i nic sobie nie robią z hejtu.


Gość | 9 października 2017, 14:55

Pr mogą sobie robić ale produkt i ubrania maja najgorszej jakości na polskim rynku – poziom marywilskiej lub ptaka !


Dodaj komentarz
×