Szukaj

Tomasz Lis wynajął największy banner na Times Square żeby pogratulować Polsce 100-lecia niepodległości!

Tomasz Lis

Tomasz Lis

Na Temat wykupiło billboard na Times Square by uczcić 100 rocznicę niepodległości

11 listopada 2018 roku wypada 100. rocznica odzyskania przez Polski niepodległości. Z tej okazji Tomasz Lis i jego redakcyjni koledzy z Na Temat, w którym dziennikarz jest udziałowcemzdobyli się na niesamowity gest. Na Times Square wynajęli największy możliwy billboard i puścili na nim specjalny spot, na którym wyszczególnili najważniejsze momenty z polskiej historii oraz ludzi, z których Polacy powinni być dumni.

Jak napisano na stronie Na Temat:

Wybraliśmy kilka osób i osiągnięć, z których jesteśmy dumni i które idealnie pokazują nasz charakter. Takich, którymi warto się pochwalić i przez pryzmat których warto być postrzeganym. Zacząć musieliśmy nieco tradycyjnie, bo od Lecha Wałęsy, ale tylko u nas prosty elektryk mógł obalić komunizm, a potem zostać prezydentem kraju.
Nie chcieliśmy być pompatyczni, przewidywalni i osadzeni tylko w historii i czarno-białych zdjęciach. A to pułapka, w którą łatwo wpaść przy takiej okazji.

Do „wystąpienia w spocie” zaprosiliśmy też Roberta Lewandowskiego, Aleksandra Dobę, Wiedźmina i CD Projekt oraz reprezentację Polski w siatkówce. Wszyscy są jedynymi w swoim rodzaju ambasadorami naszego kraju i niemal od razu zgodzili się użyczyć swojego wizerunku z tej okazji.

Biorąc pod uwagę, że Times Square nazywane jest epicentrum świataa słynne billboardy i bannery ogląda dziennie ponad 300 tysięcy osób z różnych krajów, pomysłowy spot Na Temat jest doskonałą wizytówką dla kraju. Tomasz powinien być dumny!

Zobaczcie sami!

Eleganckie polskie gwiazdy świętują dzień niepodległości USA: Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda Trzebiatowska z mężem, Dawid Kwiatkowski

Symboliczny gol Kamila Grosickiego w meczu z Rumunią! Piękny prezent dla Polaków z okazji Święta Niepodległości [WIDEO]

Kinga Rusin tak obchodziła Święto Niepodległości z córkami. Iga Lis pokazała urocze zdjęcie


Pola Lis i Tomasz Lis w Moskwie przed meczem Polska-Senegal

Pola Lis i Tomasz Lis w Moskwie przed meczem Polska-Senegal

Tomasz Lis na spacerze z córką Polą

Tomasz Lis na spacerze z córką Polą

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Tomasz Lis z córką Polą i psem Czarkiem w restauracji Flaming&co.

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×