Rusza Polska wersja „10 lat młodsza w 10 dni”! Znamy prowadzącą. Pierwsze efekty metamorfoz już są

10 lat młodsza w 10 dni

10 lat młodsza w 10 dni

Rusza pierwsza polska edycja brytyjskiego hitu 10 lat młodsza w 10 dni. Wiadomo, kto poprowadzi program. To jedna z największych gwiazd show-biznesu! Jest już data i godzina premiery.

Program 10 lat młodsza w 10 dni okazał się wielkim hitem w Wielkiej Brytanii. Pierwsza emisja na Wyspach przyciągnęła przed telewizory ogromną liczbę widzów, którzy śledzili przemiany bohaterów kolejnych odcinków. Trzeba przyznać, że niektóre z nich były naprawdę spektakularne i sprawiały, że format z każdą kolejną odsłoną stawał się coraz bardziej popularny. Jego ekipa już na samym początku postawiła sobie pytanie: „Czy odmłodzenie się o 10 lat bez udziału chirurgów plastycznych jest w ogóle możliwe?”.

Szybko okazało się, że wystarczą sprytne zabiegi, by osiągnąć zamierzony efekt. Fachowcy skupiają się na nowych fryzurach, garderobie, zabiegach pielęgnacyjnych, a przede wszystkim całkowitej zmianie podejścia do życia osoby, która zgłasza się do show. Zazwyczaj są to kobiety, które borykają się z osobistymi problemami, przez które dbanie o siebie schodzi w tym przypadku na dalszy plan.

Polska wersja 10 lat młodsza w 10 dni. Kto poprowadzi program?

Kultowy format, który na brytyjskiej licencji doczekał się swoich wersji w różnych krajach, w końcu zawita na antenę polskiej telewizji. Będzie emitowany w Polsat Café, a pierwszy docinek widzowie będą mogli zobaczyć już 6 października o godzinie 21.00. Kto go poprowadzi?

W roli gospodyni zobaczymy Maję Sablewską. Stylistka jest kolejną osobą, która w ostatnim czasie zmieniła telewizyjne barwy. Wcześniej przez długi czas była związana z TVN-em. Po dwóch latach przerwy zdecydowała się przyjąć ofertę Polsatu.

Po dłuższej przerwie od pracy w mediach zgodziła się wrócić przed kamery, ale już w nowej stacji. O wszystkim opowiedziała dzisiaj swoim obserwatorom na Instagramie. Dodała nagranie, w którym wyjaśniła decyzję o powrocie do pracy i zaprosiła na premierę programu:

Zmieniła jej barwy. Obecnie mam przyjemność tworzyć część rodziny Polsatu. Spotkałam ludzi, którzy podobnie myślą, czują, a to dla mnie w pracy ogromnie ważne – zaczęła.

Gwiazda zaprosiła obserwatorów na program, ale też zdradziła, że metamorfozy będą naprawdę spektakularne. Sama miała już okazję zobaczyć pierwsze przemiany i jest pod wielkim wrażeniem:

Z wielką przyjemnością chciałam was zaprosić na nowy program „10 lat młodsza w 10 dni!”. To była dobra decyzja, bo widziałam już pierwsze efekty. Warto było – podsumowała.

Czekacie na nowy program o metamorfozach? My chętnie znowu zobaczymy Maję na ekranie. Przypomnijmy, że wcześniej prowadziła Sablewskiej sposób na modę i Sablewska od stylu w TVN Style, a także zasiadała w jury pierwszej edycji X-Factora, którego finał śledziło ponad 5 milionów widzów.


Metamorfozy w brytyjskiej wersji

Metamorfozy w brytyjskiej wersji "10 lat młodsza w 10 dni"

Metamorfozy w brytyjskiej wersji

Metamorfozy w brytyjskiej wersji "10 lat młodsza w 10 dni"

Metamorfozy w brytyjskiej wersji

Metamorfozy w brytyjskiej wersji "10 lat młodsza w 10 dni"

Komentarze

 • Gość pisze:

  Maja ale to już było !!!!może idź do normalnej pracy i nie rób kobietom złudnej nadziei że będą młodsze , bo nie będą

 • Gość pisze:

  Lubiłam bardzo programy poprzednie Mai. Tym jestem bardzo rozczarowana. Program sztywny i Mają też nie jest sobą. Słabe.

 • Gość pisze:

  Obejrzeliśmy 1 odcinek. Nie podoba mi się to że przy stylizacjach są podane ceny garderoby a nie ma cen zabiegów kosmetycznych i cen zabiegów dentystycznych? Te są ważniejsze od ciuchów!

 • Gość pisze:

  Źdrowia kasa kasa kasa czyni cuda jak ktoś twierdzi inaczej to jakas baba moźe rzucić mi wyzwanie a gdzie chłopy pasztety z brzuchami i cycami do pasa aha płacą i nie wymagają nie ma wyngla dziwne bo tadziu ma 1000 ton na placu za 500zl/t i to tyle

 • Nina T pisze:

  Ciekawe co ta woskowa lala może doradzić kobietom? Jak w 10 dni zamienić się w manekina?

  • Yuppi pisze:

   Bardzo się cieszę, że Maja powraca na wizję! Z przyjemnością na nią patrzę i jej słucham. Mam nadzieję, że przemiany, czyli metamorfozy będą spektakularne. Mają na pewno spisze się, jako prowadząca! Dziewczyny będą odmienione zewnętrznie i przede wszystkim wewnętrznie. Będzie dużo zainspiracji!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×