Ale WPADKA! Tylko JEDNA gwiazda wyłamała się stylizacją na Złotych Globach 2018! Ubrała się na czerwono i odsłoniła prawie wszystko!

Blanca Blanco - Złote Globy 2018, skandal

Blanca Blanco - Złote Globy 2018, skandal

Blanca Blanco założyła czerwoną sukienkę na Złote Globy 2018

To dopiero skandal na miarę światowej imprezy! Złote Globy 2018 odbywały się w tym roku pod znakiem akcji #TimesUp i #OnSundayWeWearBlack, która miały być wyrazem poparcia i solidarności ze wszystkimi kobietami, które były kiedykolwiek molestowane i wykorzystywane seksualnie. Największe nazwiska show-biznesu – Angelina Jolie, Nicole Kidman, Jennifer Aniston – wybrały na ten wieczór czarne kreacje by zakomunikować światu, że przemoc seksualna wobec kobiet nie będzie tolerowana. Niestety, ten komunikat nie dotarł chyba do wszystkich.

Złote Globy 2018. Gwiazdy w czarnych kreacjach na czerwonym dywanie: Angelina Jolie, Kendall Jenner, Dakota Johnson, Justin Timberlake, Mariah Carey [DUŻO ZDJĘĆ]

Amerykańska aktorka, Blanca Blanco, na czerwonym dywanie pojawiła się w kreacji, która nie miała prawa nie zwrócić na siebie uwagi. Odważna, a nawet wyzywająca kreacja celebrytki była na językach wszystkich – Blanca wybrała na ten wieczór czerwoną sukienkę z niewyobrażalnie dużym dekoltem. Welurowa suknia odsłaniała nie tylko nagi biust Blanco, ale również, dzięki niebagatelnie długiemu rozcięciu, odsłaniała niemal całą jej nogę.

Nie jest to pierwsza wpadka gwiazdy – podczas Oscarów w 2017 roku pojawiła się w sukience, która niefortunnie wyeksponowała jej nagie krocze.

To ogromne faux pas, które komentowane jest w burzliwych dyskusjach we wszystkich social mediach. Ilość głosów krytykujących aktorkę za niefrasobliwy dobór garderoby jest przytłaczająca i bez wątpienia odbije się na jej przyszłości w amerykańskim show-biznesie. Nie jest to bowiem jeden z przypadków, w którym rozgłos byłby pożądany, a plotki – mile widziane.

Blanca Blanco zagrała m.in. w Showgirls 2, Awakened czy Bullet.

Jak myślicie, powinna przeprosić za swoją sukienkę?

Złote Globy 2018: Jennifer Aniston nie pozowała na ściance. Kompletnie odmieniona aktorka pojawiła się dopiero na samej gali i zachwyciła wszystkich

Złote Globy 2018: Angelina Jolie oczarowała na czerwonym dywanie. Przyszła na galę w towarzystwie eleganckiego przystojniaka!

https://jastrzabpost.pl/newsy/zlote-globy-2018-gwiazdy-przeciw-molestowaniu-timesup_619116.html


Blanca Blanco - Złote Globy 2018

Blanca Blanco - Złote Globy 2018

Blanca Blanco na Oscarach 2017

Blanca Blanco na Oscarach 2017

Zoe Kravitz - Złote Globy 2018, kreacja: Saint Laurent, torebka: YSL

Zoe Kravitz - Złote Globy 2018, kreacja: Saint Laurent, torebka: YSL

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×