Szukaj

Wyszczuplająca sukienka z nowej kolekcji Zary to absolutny hit jesieni. Ile kosztuje to cudo?

Sukienka z Zary

Sukienka z Zary

Zara znowu zaskoczyła i wypuściła prawdziwą bombę. Czarna sukienka z najnowszej kolekcji nie odbiega od tych, które oglądamy na wybiegach z propozycjami na jesień 2020. Ile kosztuje?

Zara w odpowiedzi na pandemię koronawirusa wprowadziła dla swoich klientów wiele udogodnień, a zakupy online stały się jeszcze łatwiejsze. Sklep oferuje nie tylko darmową dostawę, ale też wydłuża czas na zwrot – do 30 dni po ponownym otwarciu sklepów stacjonarnych.

Nie odpuszcza też, jeśli chodzi o udostępnianie najnowszych trendów w przystępnych cenach. Sierpień to czas, kiedy należy rozejrzeć się i zobaczyć, co będzie piszczało w trawie, jeśli chodzi o modę podczas zbliżającej się jesieni.

Niewątpliwie wiele hitów znajdziecie w kolekcjach popularnych sieciówek, ale to Zara ma w ofercie prawdziwą perełkę. Czarna sukienka, to prawdziwy hit.

Czarna sukienka z Zary hitem na jesień 2020

Czarna drapowana sukienka z Zary zainspirowana jest projektami Isabel Marant. Kreatorka proponuje nam wielki powrót do szerokich watowanych ramion, charakterystycznych dla mody lat 80. Szerokie ramiona mogą być przez niektórych uważane za dosyć męskie i toporne, ale kluczem do osiągnięcia sukcesu i niezaburzenia proporcji, jest długość mini lub midi sukienek plus bardzo wąski dół.

Takich sukienki gwarantują świetne samopoczucie tym z was, które je wybiorą. Do tego kiecka z Zary jest idealnie skrojona, a jej fason sprawia, że wygląda się w niej przynajmniej o jeden rozmiar szczuplej. To prawdziwy hit, który kosztuje niewielkie, jak na nową kolekcję pieniądze, bo zaledwie 199 złotych. Należy się jednak spieszyć, bo coś czujemy, że będzie znikała z półek w bardzo szybkim tempie.


Sukienka z Zary za 199 złotych

Sukienka z Zary za 199 złotych

Sukienka z Zary za 199 złotych

Sukienka z Zary za 199 złotych

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×