ModaMałgorzata Rozenek podbija Sztokholm w ciuszku z Zary za śmieszne pieniądze. Aż nie chce się wierzyć, że tyle kosztuje to cudo na przecenie

Małgorzata Rozenek podbija Sztokholm w ciuszku z Zary za śmieszne pieniądze. Aż nie chce się wierzyć, że tyle kosztuje to cudo na przecenie

Małgorzata Rozenek w ubraniu z Zary
Małgorzata Rozenek w ubraniu z Zary
Karol
15.07.2021 16:40, aktualizacja: 15.07.2021 17:08

Małgorzata Rozenek przez wielu uważana jest za wyrocznię trendów. Jej styl ubierania się inspiruje tysiące kobiet. Pod każdym zdjęciem, jakie udostępnia w sieci, roi się od pytań o poszczególne elementy garderoby. Nie inaczej było tym razem, gdy pochwaliła się serią fotografii ze Sztokholmu.

Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary z wyprzedaży

Rozenek od tygodnia spędza wakacje życia. Razem z mężem, synami i psami udała się w podróż kamperem po Skandynawii. Całe wydarzenie niczym reality show bieżąco relacjonuje na Instagramie. Z jej opowieści wynika, że nie zawsze jest tak pięknie, jak sobie wyobrażała. Gwiazda ma za sobą kilka dni zwątpienia. Próbowała już kilkukrotnie wymienić mini mieszkanie na kółkach na luksusowy hotel. Do jednego z nich nie została przyjęta ze względu na czworonożnych towarzyszy. Mimo wolnych pokojów odmówiono jej udostępnienia apartamentu na doby.

Na szczęście Małgorzatę nie opuszcza optymizm. W każdej sytuacji stara się dostrzegać szklankę do połowy pełną. Ostatnio zdradziła, że stolicę Szwecji opuszcza z szerokim uśmiechem na twarzy, ale i z niedosytem. Uważa, że czas poświęcony na zwiedzanie Sztokholmu był źle wyliczony. Nie zdążyła zobaczyć wszystkich pięknych zakamarków, które poleciły jej internautki, dlatego już teraz zapowiedziała, że jeszcze tam wróci.

Sztokholm to piękne miasto. Dwa i pół dnia to zdecydowanie za mało, żeby je porządnie zwiedzić. Wrócimy tu, tymczasem w drogę. Tyle jeszcze przed nami – napisała influencerka.

Na pożegnanie z miastem zrobiła kilka pamiątkowych zdjęć. Uwagę fanów przyciągnęły nie tylko piękne widoki w tle, ale także jej stylizacja. To, co gwiazda miała na sobie, zaintrygowało internautki. Zaczęły wypytywać, skąd pochodzi jej koszulka w biało-czerwone pasy. Ubranie eksponujące ramiona prezentuje się bardzo stylowo i wygląda jak z włoskiego domu mody – tu jednak zaskoczenie.

Rozenek swój designerski top w narodowych barwach zakupiła w popularnej na całym świecie sieciówce. To projekt, który jeszcze można dostać w niektórych stacjonarnych sklepach Zara. Bluzeczka pochodzi z poprzedniej kolekcji, dlatego w sprzedaży pozostały już ostatnie sztuki. Można je kupić za grosze, bo za jedyne 29,90 złotych, czyli aż o 60 procent taniej, niż na początku.

Spodziewaliście się, że jedna z najlepiej zarabiających gwiazd w kraju, która ma własną markę odzieżową, buszuje na wyprzedażach w centrach handlowych?

Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary
Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary
Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary
Małgorzata Rozenek w koszulce z Zary
Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny
Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny
Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny
Koszulka z Zary w biało-czerwone paski z przeceny
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także