Szukaj

Angelina Jolie nigdy nie wyglądała tak źle. Na spotkaniu ONZ była jak cień samej siebie!

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie pojawiła się na sobotnim spotkaniu ONZ w eleganckiej stylizacji. Gwiazda miała mocny makijaż i bardzo stylowy płaszcz, ale jej szczupła sylwetka zaniepokoiła wszystkich. Aktorka ma już nogi jak patyczki. Jak wyglądała? Zobaczcie zdjęcia.

Ostatnie miesiące nie były dla Angeliny Jolie spacerem po parku. Gwiazda toczyła wyczerpującą walkę z Bradem Pittem o prawa do opieki do dzieci, którą ostatecznie zwyciężył aktor – Jolie wbrew swojej woli będzie musiała podzielić się z nim prawami do pociech. Rozwód z mężem i wytężona praca zawodowa odcisnęły na niej wyraźne piętno; choć bez wątpienia nadal pozostaje piękna, Angelina w ostatnim czasie drastycznie schudła. Zaniepokojeni fani zwrócili na to uwagę już kilka tygodni temu, ale teraz sytuacja zaczyna się robić naprawdę niepokojąca.

Gwiazda pojawiła się 30 marca na spotkaniu ONZ, gdzie przemawiała jako specjalna emisariuszka. Ubrana stosownie do okazji – w białą koszulę, bardzo elegancki płaszcz w piaskowym odcieniu, czarną spódnicę do kolana i szpilki w odcieniu nude prezentowała się znakomicie. Rozpuszczone włosy, czerwone usta i złota biżuteria dopełniły dzieła do spółki z poręczną torbą, ale i tak najwięcej uwagi przyciągały nogi aktorki. Nie da się ukryć, że są już chudziutkie jak patyczki i nie wyglądają tak fantastycznie jak przed dwoma laty.

Myślicie, że to stres?

Angelina Jolie negocjuje kontrakt życia! Za rok to ona dostanie Oscara!

Angelina Jolie grozi Bradowi więzieniem! Wszystko przez głupotę, którą wywinął z miłości do Jennifer Aniston!

Angelina Jolie zataiła przed światem swój kolejny ślub! Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw!


Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

Angelina Jolie na spotkaniu ONZ

angie6

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×