Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan na ramówce Polsatu – od jej głębokiego dekoltu nie dało się oderwać wzroku. I jeszcze potem te wygibasy na scenie!

Barbara Kurdej-Szatan na jesiennej ramówce Polsatu 2019 wystąpiła w czerwonej sukni. Aktorka promowała 10. edycję programu Taniec z gwiazdami. Wyglądała bardzo seksownie, szczególnie podczas prezentacji tanecznej.
Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan zaistniała w show-biznesie w 2005 roku. Zagrała wówczas epizodyczną rolę w nieemitowanym już serialu Plebania. Prawdziwą popularność przyniosły jej jednak udział w X-Factorze, reklama sieci telefonii komórkowej oraz rola w M jak miłość. Obecnie aktorka jest jedną z największych gwiazd w kraju, za którą publiczność wręcz szaleje. Tylko na Instagramie jej życie podgląda ponad 1 milion internautów!

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Kasia Cichopek i Marcin Hakiel najpiękniejszą parą! Fanki oszalały na widok sukni gwiazdy!

Już we wrześniu Kurdej-Szatan postawi pierwsze kroki na najsłynniejszym parkiecie w Polsce. Gwiazda, w duecie z Jackiem Jeschke, zatańczy w Tańcu z gwiazdami. Z tego powodu była jedną z gwiazd, które pojawiła się podczas prezentacji jesiennej ramówki telewizji Polsat. Aktorka ubrała się w stylizację, obok której nie można przejść obojętnie.

Zobacz: Jesienna ramówka Polsat 2019 z udziałem gwiazd: Barbara Kurdej-Szatan, Edyta Herbuś, Ola Nowak, Reni Jusis

Barbara Kurdej-Szatan – jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan wystąpiła w krwistoczerwonej, długiej, sukni, z bufiastymi rękawami. Największą uwagę przyciągał dekolt, bardzo głęboki, w kształcie litery V oraz długie rozcięcie na nodze.

Pięknie wytrenowana, podczas prób do tanecznego show, sylwetka aktorki idealnie wyeksponowała atuty kreacji. Delikatne sandałki na obcasie dopełniały gwiazdorskiej stylizacji. Basia rozpuściła włosy i postawiła na lekki makijaż. Subtelnie i seksownie jednocześnie.

Wyglądała zjawiskowo.

Zobacz: Jesienna ramówka TVP. Marta Manowska pokazała brzuch. Dopiero teraz widać jak schudła


Uśmiechnięta Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej kreacji - jesienna ramówka Polsat 2019

Uśmiechnięta Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej kreacji - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan dekolt sukienki - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan dekolt sukienki - jesienna ramówka Polsat 2019

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej kreacji

Barbara Kurdej-Szatan w czerwonej kreacji

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×