Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

52-letnia Agata Młynarska ledwo wyleczyła zapalenie płuc i już błyszczy z wielkim nagim dekoltem na gali Polsatu!

Agata Młynarska - Polsat, 25 lat


Agata Młynarska na gali 25 lat Polsatu

Agata Młynarska niedawno przeszła poważne zapalenie płuc, jednak jak się szczęśliwie okazało dziennikarka jest już zdrowa i w pełnej krasie pojawiła się na dzisiejszej gali 25 lat Polsatu. Warto przypomnieć, że Młynarska w Polsacie pracowała od 2006 roku. Początkowo prowadziła m.in. programy “Dzień kangura” i “Eureko, ja to wiem”. Pracowała jako producent kreatywny, pojawiała się na głównej antenie w roli gospodarza koncertu sylwestrowego czy festiwalu TOPtrendy. Prowadziła także własny talk-show “Jaka ona jest?” w Polsat Cafe. Młynarska w przeszłości przez przez 16 lat związana była już z Telewizją Polską – pracowała jako prezenterka w TVP2.

Agata Młynarska skończyła 52 lata, jednak obecnie wygląda lepiej niż sprzed 20 lat! Na gali Polsatu dziennikarka pojawiła się w srebrnej długiej wieczorowej sukni. Dół kreacji podkreślił zgrabne nogi prezenterki, natomiast ogromny dekolt uwydatnił jej imponujący biust.

Do tego looku Młynarska dobrała śliczne srebrne szpilki i malutka srebrna torebkę.

Dla Agaty gala 25 lat Polsatu z pewnością jest wydarzeniem bardzo ważnym i sentymentalnym, zatem chociaż swoim eleganckim strojem Młynarska podkreśliła swoją dzisiejszą obecność w Polsacie.

Gwiazdy na wielkiej gali 25 lat Polsatu: Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Barbara Kurdej-Szatan, Kasia Cichopek [DUŻO ZDJĘĆ]

Małgorzata Socha zaświeciła nagim biustem na wielkiej gali 25 lecie Polsatu! Zaszalała jak nigdy!

25-lecie Polsatu: Małgorzata Kożuchowska i Kasia Cichopek ubierały się u tego samego stylisty? Gwiazdy w podobnych kreacjach i dodatkach

 

Co sądzisz o tej stylizacji?Komentarzy: 1


Gość | 11 grudnia 2017, 22:44

Za dużo botoksu


Dodaj komentarz
×