Szukaj

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży w Sopocie – Stylizacje zupełnie różne, ale jeden dodatek niemalże identyczny

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży Sopot

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży Sopot

Stylizacje Pauliny Sykut i Agnieszki Hyży na Polsat Superhit Festiwal

Polsat SuperHit Festiwal 2017 to doskonała okazja do tego, by zaprezentować się z jak najlepszej strony przed szeroką publicznością, mediami i koleżankami z branży. Paulina Sykut i Agnieszka Hyży doskonale o tym wiedzą i zapewne z tego powodu obie prezentowały się na ściance wyjątkowo pięknie. Aż trudno zdecydować się nam, czyja kreacja bardziej przypadła nam do gustu. Obie są z kompletnie różnych światów!

Paulina Sykut, która niedawno została mamą, prezentuje idealną sylwetkę w naprawdę dziewczęcej odsłonie. Jej długa suknia z lśniącego materiału w kremowym kolorze i usiana czerwonymi kwiatami idealnie wpasowuje się w wiosenno-letni klimat festiwalu w Sopocie. Włosy puszczone luźno na plecy i ramię są tak naturalne, jak to tylko możliwe. Jedynie złoty make-up i okrągły kolczyk rzucają się nieco bardziej w oczy, ale całość spaja się pięknie razem i owocuje bardzo udaną stylizacją.

Agnieszka Hyży z kolei postawiła na sportowy szyk. Krótką, beżową sukienkę na szerokich ramiączkach, która sama w sobie nie byłaby zapewne specjalnie atrakcyjna, uzupełniła połączeniem „bombera” z ramoneską w zaczepny, wojskowy wzór. Fioletowe kwiaty naszyte gdzieniegdzie na kurtkę przyciągały wzrok, podobnie jak długie, ładnie wyeksponowane nogi dziennikarki. Całość zamykały czarne, modne szpilki typu peep-toe i złote koła w uszach – bardzo podobne do tych, które nosiła Paulina.

Która prezentowała się lepiej?

https://jastrzabpost.pl/imprezy/gwiazdy-w-sopocie-na-polsat-superhit-festiwal-2017-zdjecia_524702.html

Agnieszka Hyży na festiwalu w Sopocie 2017

Agnieszka Hyży na festiwalu w Sopocie 2017

Stylizacja Pauliny Sykut w Sopocie

Stylizacja Pauliny Sykut w Sopocie

Paulina Sykut na festiwalu w Sopocie 2017

Paulina Sykut na festiwalu w Sopocie 2017


Dodaj komentarz

  • DJG pisze:

    Paulina S pięknie i kobieco 🙂 Złodziejka cudzych mężów opalona buzia niczym chłopka w polu…..

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×