Obie postawiły na zupełnie inne stylizacje. Agnieszka, której uroda jest wyrazista, charakterystyczna i dość ostra, unika raczej kreacji "na księżniczkę". Chętnie chwali się za to przepięknym ciałem w obcisłych, kusych sukienkach. Jej stylizacja z jesiennej ramówki Polsatu była naprawdę świetna. Postawiła na prostą, intensywnie fioletową sukienkę, która odsłoniła jej nogi i smukłe ramiona. Włosy zebrała do góry, podkreśliła mocno oko, a centymetrów dodała sobie za pomocą delikatnych szpilek. Torebka od Yves Saint Laurenta była tylko wisienką na torcie.
Paulina z kolei ma urodę prawdziwie bajkową. Jest urocza, a jej duże oczy i łagodny uśmiech niejednego powaliły już na kolana. Nic dziwnego, że stawia na bardziej okazałe kreacje, w których przemienia się w księżniczkę. Tym razem zdecydowała się na suknię w brzoskwiniowym kolorze, z głębokim dekoltem i odkrytymi plecami. Materiał wyszywany był cekinami, więc przy każdym kroku Pauliny suknia mieniła się jak diamenty. Rozpuszczone włosy, usta pociągnięte błyszczykiem i rozświetlone kości policzkowe załatwiły sprawę.
Która z nich wypadła lepiej? ;)