Szukaj

Ociekająca seksowną czerwienią Paula Tumala nie miała sobie równych na pokazie Evy Minge. Sukienka to mały pikuś, zobaczcie na jej kozaki!

Paula Tumala stylizacja

Paula Tumala na pokazie Ewy Minge

Pokazy mody znanych polskich projektantów są znakomitą okazja do zaprezentowania swoich wdzięków przez znane gwiazdy i celebrytki. Popularne twarze ochoczo w nich uczestniczą, szczególnie prezentując się na czerwonych dywanach. Podobnie było podczas dzisiejszego pokazu nowej kolekcji Ewy Minge w warszawskiej Endorfinie, w której zaroiło się od gwiazd i celebrytek kochających modę.

Gwiazdy na pokazie Evy Minge: Paula Tumala, Anna Jurksztowicz, Majka Jeżowska, Alicja Ruchała

Jedną z nich była niewątpliwie seksowna Paula Tumala, która tradycyjnie swoją inwazyjną zmysłowością olśniła wszystkich fotoreporterów. Tym razem przepięknej urody Słowianka wybrała wyrazisty kobiecy look. Paula miała na sobie szałową czerwoną mini wykończoną spektakularną falbaną na dole oraz wyraźnie podkreślonym dekoltem. Do kreacji modelka dobrała czarny szeroki pas, a także wyjątkowo zmysłowe długie czarne skórzane kozaki.

Dodatkowym atutem Pauli, rozpalającym zmysły wszystkich obserwatorów, były jej przepiękne długie blond włosy zmysłowo opadające na ramiona oraz wyrazisty makijaż podkreślający wyjątkową urodę gwiazdy odkrytej przez Donatana.

Dla nas rewelacja.

Paula Tumala o minusach związku z Marcinem Gortatem. To dlatego odeszła od niego Alicja Bachleda-Curuś?

Wielkie nagie piersi Pauli Tumali rozwaliły system na pokazie Bizuu! Pamela Anderson to już przeszłość!

Półnaga Paula Tumala doprowadziła do szaleństwa internautów! Jej ostatnie zdjęcie to prawdziwa eksplozja seksu!


Czy Paula Tumala jest sexy?

×