Szukaj

To nie księżna Kate zainspirowała Meghan Markle! Jej ostatnia ciążowa stylizacja to kopia kreacji księżnej Diany!

Meghan markle

Meghan Markle skopiowała stylizację księżnej Diany

Meghan Markle skopiowała niemal w stu procentach stylizację księżnej Diany podczas obchodów święta Wspólnoty Narodów. W jednym z najważniejszych dni dla Wielkiej Brytanii, księżna Sussex pojawiła się w stylizacji łudząco podobnej do zeszłorocznego ciążowego looku księżnej Kateale okazało się, że to nie ona była inspiracją za niezwykłym wyglądem żony księcia Harry’ego.

Meghan Markle w ciągu ostatniego roku dała się poznać nie tylko jako osoba inteligentna i bardzo spragniona uwagi, ale również jako prawdziwa ikona mody i stylu. Choć wiele osób nie darzy księżnej Sussex sympatią, jednego nie sposób jej odmówić. Wie jak ubrać się tak, by podkreślić wszystkie swojej atuty, wyeksponować zalety i zamaskować wady. Od kiedy zaszła w ciążę, jej styl uległ subtelnej zmianie, ale wciąż widać w nim niedościgniony model, do którego dąży – a mianowicie, księżną Dianę.

Zmarłą żonę księcia Karola i synową, której nigdy nie poznała, porównuje się ze sobą dość często. Meghan te porównania najwyraźniej nie przeszkadzają, bo robi wszystko, by je sprowokować. Podczas obchodów święta Wspólnoty Narodów, księżna pojawiła się w butelkowozielonym płaszczu w czarne aplikacje. Z początku mówiono, że zainspirowała się stylizacją księżnej Kate z zeszłego roku, ale fani prędko znaleźli dowód na to, że to Diana była jej inspiracją.

Która z nich podoba wam się bardziej?

Brytyjczycy zamarli! Wszyscy widzieli, jak Kate potraktowała Meghan! To przejdzie do historii! [WIDEO]

Meghan Markle oficjalnie zabrała głos w sprawie ataków prasy! Jej komentarz może nieźle namieszać

Meghan Markle wystylizowała się jak księżna Kate w zeszłym roku! W zielonym płaszczu wygląda prawie jak jej klon


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×