Marcelina Zawadzka ubrała się za 100 złotych! Jej żółta sukienka z Zary jest już hitem!

Marcelina Zawadzka, Zara

Marcelina Zawadzka, Zara

Marcelina Zawadzka upolowała w Zarze sukienkę za 109 złotych, w której wyglądała zjawiskowo. Gwiazda w letniej żółtej mini poprowadziła jedno z wydań Pytania na śniadanie.

Marcelina Zawadzka w gigantycznym tempie stała się niekwestionowaną gwiazdą TVP. Miss Polonia prowadzi Pytanie na Śniadanie, jest także obecna w kilku innych produkcjach emitowanych na antenie Telewizji Publicznej. Jeżeli chodzi o urodę, gwiazda nie ma żadnej konkurencji w swojej macierzystej stacji. Również w sieci Marcelina radzi sobie całkiem nieźle – jej posty na Instagramie podgląda ponad 400 tysięcy osób.

Marcelina Zawadzka w sukience z Zary

Profil Marceliny to istny kalejdoskop światowej mody. Prezenterka kocha się przebierać, a każdą stylizację dobiera z ogromną uwagą. Efekty pracy jej stylistów możemy podziwiać na załączonych przez Zawadzką zdjęciach. W ostatnim czasie w sieci pojawiło się mnóstwo letnich akcentów, zatem i miss poczuła w sercu wakacyjne słońce.

Ostatnio gospodyni Pytania na śniadanie poprowadziła jedno z porannym wydań ubrana w żółtą sukienkę z Zary. Kreacja, w której 30-latka wystąpiła na wizji, kosztuje tylko 109 złotych. Dodatkowo jest to najmodniejszy trend sezonu wiosna-lato 2019!

Marcelina swoją sukienkę połączyła z żółtą kurtką oraz z zamszowymi beżowymi kozakami. Tu seksowna prezenterka ponownie dostosowała się do modnego trendu – zwiewną mini zestawiła z ciężkimi butami.

Jak wam się podoba sukienka Zawadzkiej?

Zobacz: Marina Łuczenko w metalicznej sukni i z tęczową torebką na imprezie. Świeciła większym blaskiem niż flesze fotoreporterów!

Zobacz: Anna Lewandowska w letniej sukience w wisienki zachwyciła cały internet! Jej kreacja kosztuje tylko 200 złotych!

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska w taniej sukience z sieciówki! Za 150 złotych ubrała się jak światowa gwiazda!


Sukienka z Zary za 109 złotych

Sukienka z Zary za 109 złotych

Sukienka z Zary za 109 złotych

Sukienka z Zary za 109 złotych

Sukienka z Zary za 109 złotych

Sukienka z Zary za 109 złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×