Szukaj

Marcelina Zawadzka przed studiem „Pytania na Śniadanie”. Nawet w zwykłym dresie wygląda jak Miss Świata

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie pojawiła się w wygodnej, a jednocześnie zapewniającej bezpieczeństwo stylizacji. W co się ubrała?

Marcelina Zawadzka już od dawna jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie i niewątpliwie jest gwiazdą TVP. Uchodzi także za jedną z najlepiej ubranych kobiet w polskim show-biznesie, jej stylizacje na wielkie wyjścia robią efekt wow, a te codzienne także są zawsze przemyślane. Prezenterka nawet w dresie wygląda, jak milion dolarów.

W tym roku błyszczała na New York Fashion Week, gdzie zrobiła ogromne wrażenie swoją stylizacją – pokazała się w białych kozakach i futerku.

Zawadzka codziennie umila widzom poranki, prowadząc popularną śniadaniówkę. Ekipa Pytania na śniadanie wciąż jest w gotowości. W najbliższym czasie program nadal będzie emitowany, co potwierdziła Ida Nowakowska, oczywiście z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa.

Fotoreporterzy codziennie też polują, żeby zrobić zdjęcie Marcelinie Zawadzkiej po wyjściu z pracy, żeby zobaczyć, jak wygląda.

Jak wyglądała Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na Śniadanie?

Epidemia koronawirusa w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dnie. Jest coraz więcej zaostrzeń, które mają na celu zatrzymanie pandemii. Zaleca się pozostawanie w domu, są ograniczenia w handlu i w ruchu. Zamknięte są szkoły, przedszkola, muzea, kina…

Osoby, które muszą wyjść z domu, powinny dobrze się zabezpieczyć, a także pamiętać, żeby często myć i dezynfekować ręce, zachować dystans i unikać zatłoczonych miejsc.

Dobrze sobie z tego zdaje sprawę Marcelina Zawadzka, która po wyjściu z PnŚ miała na sobie nie tylko wygodny, szary dres i białe sneakersy, ale także maskę ochronną w różowe wzory i rękawiczki. Nie zabrakło także okularów, które prezenterka niosła w ręku.

Marcelina Zawadzka w Pytaniu na śniadanie

Marcelina Zawadzka w Pytaniu na śniadanie

Nawet w dresie i ukryta pod maską ochronną, Marcelina Zawadzka wygląda świetnie. Najważniejsze jednak, że swoją postawą daje dobry przykład. Pokazuje, jak bardzo ważne jest dbanie o własne bezpieczeństwo.


scena z: Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. AKPA/AKPA

scena z: Marcelina Zawadzka, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Marcelina Zawadzka nosi płaskie buty

Marcelina Zawadzka nosi płaskie buty

Marcelina Zawadzka w Pytaniu na śniadanie

Marcelina Zawadzka w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×