„Pytanie na śniadanie” zniknie z anteny przez koronawirusa? Ida Nowakowska wyjawiła plany stacji

Ida Nowakowska

Ida Nowakowska

Pytanie na śniadanie zostanie zawieszone przez epidemię koronawirusa w Polsce? Ida Nowakowska opowiedziała o planach stacji. Co wyjawiła?

Epidemia koronawirusa w Polsce rozprzestrzenia się z każdym dniem. Chociaż na początku marca była tylko jedna osoba chora, dziś mówi się aż o 325 przypadkach, wśród których 5 to ofiary śmiertelne. Rząd wprowadził szereg działań, które mają nieco zahamować kolejne zakażenia.

Koncerty, imprezy masowe, zgromadzenia powyżej 50 osób zostały odwołane. Zamknięto kina, baseny, teatry, a także kawiarnie i restauracje. Polaków zachęca się do siedzenia w domu i niewychodzenia bez większej konieczności.

Koronawirus w Polsce: Pytanie na śniadanie zostanie zawieszone?

Nie tylko rząd, ale także stacje telewizyjne wprowadzają środki bezpieczeństwa. Programy, które nadal są emitowane, nagrywa się przy jak najmniejszej liczbie osób. Goście nie są zapraszani do studia, a zamiast tego łączą się z prowadzącymi i widzami za pomocą Skype’a. Na taki system pracy postawiono nie tylko w programach informacyjnych, ale także w telewizji śniadaniowej.

O kulisach pracy w dobie koronawirusa w rozmowie z Plejadą opowiedziała Ida Nowakowska. Zdradziła, że makijażystki nie malują gości, prezenterzy są jedynie delikatnie poprawiani przyborami jednorazowego użytku. Całe pomieszczenia są dokładnie odkażane.

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska — Pytanie na śniadanie

Czy poranne programy znikną z wizji? Chociaż plotki na ten temat pojawiają się co jakiś czas, Ida dementuje i zapewnia, że nie ma takiego planu, by Pytanie na śniadanie zdjąć z anteny:

Nasi widzowie właśnie teraz nas najbardziej potrzebują, co pokazują, dzwoniąc do nas. Ludziom potrzeba otuchy, rozrywki i dobrej energii, co staramy się im przekazywać. Jesteśmy bezpieczni, podczas nagrań mamy zapewnione nawet dyżury ratowników medycznych.

Oglądacie poranne programy?

Zobacz także: Kubie Wojewódzkiemu koronawirus niestraszny. Jego show będzie kontynuowane, ale na nowych zasadach


Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska - Pytanie na śniadanie

Ida Nowakowska – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Ida Nowakowska – pogrzeb Pawła Królikowskiego

Ida Nowakowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Ida Nowakowska – wiosenna ramówka TVP 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×