Szukaj

Małgorzata Kożuchowska chciała wyglądać jak Agata Duda? Podobną stylizację miała Pierwsza Dama

Małgorzata Kożuchowska na pokaz Macieja Zienia ubrała się wyjątkowo grzecznie, biorąc pod uwagę jej ostatnie stylizacje. Aktorka przypadkowo upodobniła się do Agaty Dudy i jej stylizacji ze spotkania z księżną Kate. Jak wyglądała?
Małgorzata Kożuchowska Maciej Zień 2019

Małgorzata Kożuchowska Maciej Zień 2019

Małgorzata Kożuchowska w ostatnich miesiącach na oczach swoich fanów przeszła prawdziwą metamorfozę. Po udziale w filmie Plagi Breslau gwiazda kompletnie odmieniła swój wizerunek i wydawało się, że na dobrze zerwała z łatką”poprawnej”. Sięgała po odważne kreacje, pokazywała sporo ciała i była bardzo drapieżna podczas oficjalnych wyjść. Nic więc dziwnego, że wszyscy patrzyli z lekkim zaskoczeniem na jej najnowszą kreację. Aktorka pojawiła się na pokazie Macieja Zienia w warszawskich Łazienkach Królewskich w stylizacji na… Agatę Dudę.

Aktorka postawiła na różową suknię do samej ziemi z bufiastymi, obszernymi rękawami, które na początku ukryła pod czarną, elegancką marynarką. Suknia pozbawiona rozcięcia czy dekoltu, w pudrowym odcieniu, pięknie podkreślała jej sylwetkę dzięki paskowi w talii. Nie zabrakło również stylowej torebki i flagowej fryzury, ułożonej z odgarniętych i natapirowanych do tyłu włosów. Delikatna biżuteria dopełniła dzieła i wszystko wskazuje na to, że Kożuchowska zainspirowała się Pierwszą Damą. Dlaczego?

Duda miała na sobie zestaw do złudzenia wręcz podobny w trakcie spotkania z księżną Kate. Trzeba przyznać, że obie wypadły w tym outficie niesamowicie wręcz dobrze, choć Kożuchowska odeszła znów od drapieżnego looku.

Jak wam się podoba?

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w nowym serialu TVN zmieni się nie do poznania! Gwiazda zrywa z łatką kobiety idealnej! [WIDEO]

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska przyłapana NAGO na zakupach! Ktoś wszedł za nią do przymierzalni!

Zobacz: Tak Małgorzata Kożuchowska wyglądała zanim została wielką gwiazdą! Jej stare zdjęcie to hit Instagrama!


Agata Duda i księżna Kate w Warszawie - ocena stylizacji

Agata Duda i księżna Kate w Warszawie - ocena stylizacji

Agata Duda powitała księżną Kate

Agata Duda powitała księżną Kate

Agata i Andrzej Duda spotkali się z książęcą parą

Agata i Andrzej Duda spotkali się z książęcą parą

×