Szukaj

Księżna Kate w zjawiskowej, turkusowej sukni. Kreacja pokazała prawdę o kolejnej ciąży

księżna Kate

księżna Kate

Księżna Kate i książę William przygotowują się do oficjalnej wizyty w Pakistanie, z tej okazji odwiedzili londyńską diasporę tej narodowości. Kate wyglądała obłędnie, a jej sukienka pokazała prawdę o 4. ciąży.

Księżna Kate i książę William, to jedno z bardziej znanych małżeństw na świecie. Para cieszy się nie tylko sporą popularnością wśród fanów, ale także wśród fotoreporterów, którzy w poszukiwaniu jak najlepszego ujęcia, regularnie im towarzyszą. Niedawno zostali sfotografowani podczas odwiedzin w Aga Khan Centre w Londynie, przygotowując się do wizyty w Pakistanie.

Zobacz: Kate na pokładzie samolotu ma dziwne wymagania. Podczas ostatniej podróży zrobiło się niezręcznie

Księżna Kate w Aga Khan Centre – jak wyglądała?

Para książęca przybyła do centrum kultury muzułmańskiej imienia Agi Khana, które znajduje się w King’s Cross w Londynie, a które zostało ufundowane przez 82-letniego miliardera, filantropa oraz duchowego lidera londyńskiej społeczności. To on, we własnej osobie, oprowadził Kate i Williama po centrum. Poznawał ich też z najważniejszymi osobami pakistańskiej diaspory.

Księżna Kate, z okazji tejże wizyty założyła skromną, piękną, długą, szyfonową suknię w turkusowym kolorze, która przewiązała paskiem w odcieniu żywej zieleni. Do kreacji dobrała złote kolczyki, w dłoni księżna trzymała czarną kopertówkę, a na stopy założyła klasyczne szpilki. Wyglądała przepięknie, a jej stylizacja, podkreślająca idealną figurę, zadała kłam plotkom o czwartej ciąży.

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Zobacz: Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate przybierają na sile! Pojawił się mocny dowód

Księżna Kate – wizyta w Aga Khan

Spotkanie pary książęcej Cambridge w Aga Khan Centre nie jest przypadkowe. 14 października Kate i William wylatują do Pakistanu, gdzie spędzą 4 dni. Będą tam reprezentować koronę brytyjską.

Przypominamy, że Kate i William miną się w podróży z Meghan Markle i księciem Harrym, którzy lada dzień wracają z 10-dniowej wyprawy po Afryce. Grafiki młodych Windsorów, a także Sussexów są wypełnione po brzegi. Każda z par wypełnia inne misje i zadania, ale ich wspólnym celem jest godnie reprezentować królową Elżbietę II.

Zobacz: Kate poszła w ślady księżnej Diany. Ubrała się niemal identycznie


Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate i William w Aga Khan

Księżna Kate na spotkaniu w Aga Khan

Księżna Kate na spotkaniu w Aga Khan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×