Szukaj

Księżna Kate cała w bieli zwiedza Pakistan. Uwagę zwracają jej stopy

Księżna Kate w bieli w Pakistanie

Księżna Kate w bieli w Pakistanie

Książę William i księżna Kate w Pakistanie są już czwarty dzień. Żona przyszłego króla, podczas kolejnych publicznych wystąpień, pojawiła się w białej stylizacji, dzięki czemu z daleka przyciągała uwagę. W co się ubrała?

Książę William i księżna Kate od czterech dni przebywają w Pakistanie. Małżonkowie wybrali się tam ze służbową wizytą, podczas której spotykają się z lokalną ludnością i uczestniczą w wielu spotkaniach. Para nie próżnowała także w czwartek, kiedy udała się do Lahaur.

Zobacz: Księżna Kate w takim samym stroju, co księżna Diana. Piękny hołd dla matki Williama

Księżna Kate w bieli w Pakistanie. Jak wyglądała?

Małżonkowie mieli bardzo napięty grafik. W mieście odwiedzili m.in. meczet Badshahi, Narodową Akademię Krykieta, a także urodziny podopiecznych jednego z lokalnych domów dziecka. Z tej okazji Kate postawiła na stylizację, w której główną rolę odgrywała biel.

To właśnie w tym kolorze księżna włożyła kaftan pakistańskiej marki Gul Ahmed, który połączyła z eleganckimi spodniami w takim samym odcieniu. Do stroju dobrała kolczyki w kształcie liścia dębu Asprey. Całość uzupełniła fryzurą – postawiła na rozpuszczone, lekko pofalowane włosy, które podkreślały jej naturalny makijaż.

Uwagę zwracały jednak stopy księżnej, na których mogliśmy dostrzec piękne, brązowe baleriny, które idealnie dopełniły całej stylizacji, a jednocześnie wyróżniały się na tle klasycznego połączenia.

Zobacz: Księżna Kate błyszczy jak szmaragd w koronie brytyjskiej. Strój księcia Williama też robi ogromne wrażenie. Takich ich jeszcze nie widzieliśmy

Księżna Kate w białej stylizacji w Lahaur

Księżna Kate w białej stylizacji w Lahaur


Kilka godzin później nieco zmodyfikowała swój strój. Kiedy wybrała się na boisko, upięła włosy, a także włożyła białe trampki, dzięki którym wygodniej było się jej poruszać. Trzeba przyznać, że zarówno w eleganckim, jak i sportowym wydaniu, księżna zaprezentowała się świetnie.

Księżna Kate na boisku do krykieta

Zresztą nie pierwszy raz podczas tej podróży. Księżna, niemal od pierwszego dnia szokuje wymyślnymi stylizacjami, które są nie tylko szykowne, ale także niezwykle wygodne.

Zobacz: Kate w Islambadzie zaprezentowała się w kreacji idealnie dopasowanej do okoliczności. Tym skradła serca lokalnych kobiet


Księżna Kate w białej stylizacji w Lahaur

Księżna Kate w białej stylizacji w Lahaur

Księżna Kate w Lahaur postawiła na rozpuszczone włosy

Księżna Kate w Lahaur postawiła na rozpuszczone włosy

Księżna Kate w Lahaur z elegancką torebką

Księżna Kate w Lahaur z elegancką torebką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×