Kasia Cichopek 1 listopada poszalała ze stylizacją. W długich kozakach i kusych szortach kusi na potęgę

Kasia Cichopek w kusych szortach

Kasia Cichopek w kusych szortach

Kasia Cichopek zaszalała ze stylizacją. 1 listopada pokazała się swoim fanom w zestawie składającym się między innymi z długich kozaków i kusych szortów. Jak wyglądała?

Kasia Cichopek od kilku tygodni jest w centrum burzy medialnej. Wszystko za sprawą jej związku z Maciejem Kurzajewskim. Zakochani ujawnili się w 40. urodziny gwiazdy M jak miłość i wywołali istne trzęsienie ziemi. Nie planowali zdradzać tego, co ich łączy, ale pod ścianą postawiła ich była żona prezentera. Paulina Smaszcz nie powstrzymała się i w komentarzach pod postem Katarzyny z Izraela zasugerowała, że są tam razem, więc oni już nie mieli wyjścia i nie chcieli dłużej zwodzić fanów.

Połączyli się nawet ze studiem Pytania na śniadanie i zdradzili nieco na temat swojej relacji.

U nas miłość pojawia się na każdym kroku – czy to w Izraelu, czy w Autonomii Palestyńskiej – każde z tych miejsc przywodzi na myśl słowo „miłość”. To nasze podróżowanie wynika z ciekawości świata. […] Cudownie jest poznawać nowe miejsca i odkrywać na nowo te, które znamy, gdy towarzyszy nam ktoś, kogo się kocha. To jest najpiękniejszy czas – mówił.

Oboje wrócili już także do pracy. Nadal prowadzą razem śniadaniówkę TVP, bo władze stacji uznały, że prywatna relacja w żaden sposób nie wpłynie na ich występy przed kamerami. Zachowują się w pełni profesjonalnie i cieszą się imponującymi wynikami oglądalności.

Kasia nadal także stawia na rozwój swoich social mediów i pozostaje w kontakcie z fanami. Regularnie publikuje posty i relacje na Instagramie. Nawet 1 listopada nie zrobiła przerwy. Pokazała się w nowej stylizacji. Jak wyglądała?

Kasia Cichopek w kusych szortach i długich kozakach

Kasia Cichopek jest modową inspiracją wielu Polek. Na jej Instagramie nie brakuje propozycji stylizacji na poszczególne pory roku. Obecnie stawia na jesienne zestawy, ale wcale nie znaczy to, że owija się ciepłymi szlami i płaszczami. 1 listopada pokazała się w bardzo kuszącym zestawie. Nałożyła biały, dzianinowy golf, kurtkę z imitacji skóry podbita futerkiem, a także kuse szorty i długie kozaki na obcasie. W takim wydaniu wyglądała bardzo ponętnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba?

 


Kasia Cichopek w kuszącej stylizacji

Kasia Cichopek w kuszącej stylizacji

Kasia Cichopek w kuszącej stylizacji

Kasia Cichopek w kuszącej stylizacji

Kasia Cichopek w kuszącej stylizacji

Kasia Cichopek w kuszącej stylizacji

Komentarze