Szukaj

Julia Wieniawa w białych kozaczkach na imprezie. Idealnie dopasowała je do swojej kreacji

Julia Wieniawa w białych kozaczkach

Chociaż wakacyjne upały szaleją w najlepsze, część celebrytów zdążyła już wrócić z urlopów, a opalanie na piaszczystych plażach zamienić na błyszczenie we fleszach obiektywów. Nic dziwnego, że wielu z nich zdecydowało się powrócić do codziennych obowiązków skoro w ostatnim czasie odbyło się kilka gwiazdorskich imprez. W Warszawie jest m.in. Julia Wieniawa, która wzięła udział w dwóch eventach.

Gwiazda młodego pokolenia w środę pojawiła się na otwarciu sklepu internetowego, by w czwartek być głównym gościem imprezy promującej jedną z marek butów. Na tym stanowisku zastąpiła Margaret, której kontrakt wygasł w tym roku. Marka postanowiła więc rozpocząć współpracę z kolejną idolką nastolatek.

I chyba lepiej trafić nie mogli, bo Wieniawa, znana głównie z serialu Rodzinka.pl oraz aktywności na Instagramie, jest obecnie najlepiej zarabiającą nastolatką w Polsce. Teraz na jej konto wpłynie kolejna duża suma. Podobno za podpisanie tego kontraktu zgarnie 2 miliony złotych.

Nic więc dziwnego, że Julia Wieniawa pojawiła się na prezentacji nowej kolekcji butów oraz na premierze kampanii reklamowej ze swoim udziałem, która odbyła się w czwartek w Warszawie. Uwagę przyciągnęła m.in. oryginalną kreacją. Wieniawa ubrała białą sukienkę koszulową z głębokim dekoltem, do której dobrała kolorystycznie dopasowane buty. Gwiazda postawia także na pofalowane włosy i delikatny makijaż.

Na evencie nie była sama. Towarzyszył jej chłopak Antek Królikowski.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Julia Wieniawa w sexy szortach na obiedzie z rodzicami Antka Królikowskiego. Wszyscy patrzyli tylko na nią!

Julia Wieniawa w zwykłych dżinsach i kozaczkach na kolacji. Wyglądała bardzo dziewczęco

Seksowna Julia Wieniawa swoją wakacyjną fotką przebiła wszystkie polskie gwiazdy! Różowy flaming przy tym to pikuś!


Co sądzisz o tej stylizacji Julii Wieniawy?

×