Szukaj

Joanna Koroniewska ma oko do wiosennych trendów. Jej płaszcz i buty kupisz w sieciówce na przecenie

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska znów zachwyciła stylizacją. Jej płaszcz i buty można kupić w przecenie w jednej z sieciówek. W której i za ile?

Joanna Koroniewska swoją popularność zyskała dzięki roli w serialu M jak miłość. Grała tam postać niesfornej Małgosi Mostowiak, córki Lucjana i Barbary. Widzowie bardzo szybko pokochali jej postać, a jej życiowe perypetie śledzili z zapartym tchem. Aktorka w krótkim czasie wyrosła na jedną z ulubienic, jednak w pewnym momencie poczuła przesyt. Zrezygnowała z roli u szczytu sławy, jednak producenci zostawili jej furtkę, na wypadek gdyby chciała kiedyś wrócić do serialu.

Joanna Koroniewska: prywatnie

Poza filmowym planem Joanna jest od sześciu lat szczęśliwą żoną Macieja Dowbora. Ma z nim dwie córki. Małżonkowie prowadzą razem kanał na Youtube, który wdzięcznie nazwali Dowbor Be Happy. Oglądając ich produkcje, możemy zobaczyć, jak wygląda codzienne życie pary. Oczywiście całość okraszona jest, typową dla nich, dawką dobrego humoru. Optymizm nie opuszcza ich nawet w obecnej sytuacji, kiedy to mamy do czynienia z pandemią koronawirusa. Joanna i Maciej podsuwają pomysły na spędzenie wspólnego czasu w domu podczas kwarantanny.

Joanna Koroniewska w płaszczu i butach z Born2Be. Ile kosztują?

Joanna Koroniewska już nieraz udowodniła obserwatorom na Instagramie, że nie potrzebuje drogich ubrań, by wyglądać wprost rewelacyjnie. Jej stylizacje zawsze należą do udanych. Nawet w ubraniach z sieciówki wygląda stylowo. Wystarczy spojrzeć na jej ostatni look, jaki zaprezentowała na swoim koncie społecznościowym.

Aktorka należy do grona gwiazd, które pokochały ubrania dostępne w popularnych polskich sklepach. Nie raz do swoich stylizacji wykorzystała płaszcz z Reserved, marynarkę z H&M czy garnitur z Zary. Dzięki temu stała się inspiracją dla wielu kobiet, które chętnie ubierają się w pokazane przez nią stroje, gdyż trzeba jej to przyznać – ma świetny gust.

Born2Be należy chyba do jednej z jej ulubionych marek. Joanna często nosi ubrania oraz buty z oferty sklepu online. Tym razem zdecydowała się na stylowy płaszcz wiosenny w kolorze beżowym. Co więcej, jest on nadal dostępny na stronie sklepu w bardzo atrakcyjnej cenie – 199,99 złotych.

Dodatkowo w ramach akcji #zostańwdomu oferowana jest także zniżka 20 procent. Tak więc ostatecznie za płaszcz Koroniewskiej zapłacimy około 160 złotych. Buty gwiazdy również znajdziemy na stronie w cenie 149,99 złotych. Je także obejmuje zniżka.


Joanna Koroniewska w płaszczu

Joanna Koroniewska w płaszczu

Joanna Koroniewska w płaszczu

Joanna Koroniewska w płaszczu

botki Joanny Koroniewskiej z Born2Be

botki Joanny Koroniewskiej z Born2Be

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×