Tak mieszkają Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Przestronny dom pary robi wrażenie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od kilku dni namawiają, by zostać w domu. Zachęcają do sportowej aktywności, prowadzą transmisje na żywo, przy okazji pokazują wybrane miejsca w ich czterech kątach. Jak mieszkają?

Joanna Koroniewska od sześciu lat jest żoną Macieja Dowbora, z którym doczekała się dwóch córek. Para tworzy udany duet zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, prowadząc od niedawna kanał na YouTube — Dowbor Be Happy. W filmikach, które publikują, nie brakuje kulis ich codziennego życia, okraszonych odpowiednią dawką dobrego humoru.

Małżonkom pozytywnego podejścia do codzienności nie brakuje nawet w tym trudnych dla wszystkich chwilach, gdy w Polsce i na świecie panuje epidemia koronawirusa. Joanna i Maciej namawiają swoich odbiorców do pozostania w domu, próbując im jakoś umilić czas kwarantanny. Prowadzą pogadanki na Instagramie, publikują nowe posty, w których zdradzają sposoby na nudę.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor — jak mieszkają? Zdjęcia

Koroniewska i Dowbor nie tylko wpuszczają fanów do swojego życia, ale także swojego mieszkania na Warszawskim Wilanowie. To, patrząc po zdjęciach, jest gustownie urządzone. Znajduje się w nim m.in. biblioteczka, która niemal po brzegi jest wypchana książkami, a także medalami i pucharami.

View this post on Instagram

Czyż nie wyglądamy szałowo?! ???????? To jest nasza dzisiejsza stylówka na lajfa!!???? Kto dziś wpada na Domówkę u Dowborów?! Koniec rutyny i szlajania się w dresach po domu. Dziś spotykamy się o 22.00 na żywo w wersji galowej. A jeżeli ktoś nie może usiedzieć to już teraz zapraszamy na nasz kanał „Dowbory Be Happy”. Właśnie wrzuciliśmy najnowszy coczwartkowy film rozrywkowy. To bez wątpienia Najgorszy Odcinek Najgorszych Youtuberów Świata. Wiecie jak go znaleźć, a jak nie to link macie w BIO. I do zobaczenia o 22.00 – znów będą fajni goście!! ???????? #domówkaudowborów #domówkaukoroniewskich #imprezkaudowborów #lajf #nażywo #instagram #transmisja #dowborynakanale

A post shared by Maciej Dowbor (@maciej_dowbor) on

Małżonkowie wyjawili też, jak wygląda salon. Znajduje się w nim przestronne okno, przez które rozciąga się widok na najbliższą okolicę. Mieści się wygodna, szara kanapa, na której Joanna chętnie spędza czas z córkami, a także kominek, którym zakochani pochwalili się przy okazji wspólnych ćwiczeń.

Jak wygląda łazienka w domu Dowborów? Ściany są utrzymane w jasnych, kremowych kolorach. Umieszczono na nich białe kafelki, pięknie komponujące się z dodatkami. Takim z pewnością jest wolnostojąca wanna, a także duże lustro, idealnie nadające się do wspólnych zdjęć.

Białych elementów na ścianach nie brakuje też w jadalni. Oprócz odkrytych cegieł, często widocznych na zdjęciach, znajduje się tam duży, drewniany stół, przy którym Joanna chętnie się fotografuje.

Joanna Koroniewska - biała ściana w jadalni

Joanna Koroniewska — biała ściana w jadalni

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii.

Zobacz także: Ciężarna Rozenek i szczuplutka Koroniewska mają tę samą sukienkę z sieciówki. Dobrze pasuje na każdą sylwetkę


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w salonie mają kominek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w salonie mają kominek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ćwiczą w salonie, gdzie mają kominek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor ćwiczą w salonie, gdzie mają kominek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają przestronne okna

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają przestronne okna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×