Joanna Koroniewska w tanim komplecie z Zary wygląda jak milion dolarów. Za buty też zapłaciła niewiele

Joanna Koroniewska w fioletowym garniturze z Zary

Joanna Koroniewska w fioletowym garniturze z Zary

Joanna Koroniewska zaliczyć można do grona jednej z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Aktorka zazwyczaj stawia na styl klasyczny, chociaż czasem lubi zaszaleć z kolorem. Dziś pokazała się w fioletowym garniturze z Zary. Jak wyglądała?

Joanna Koroniewska jeszcze niedawno wypoczywała z mężem na zagranicznych plażach. Doszło tam do niespodziewanego spotkania z inną gwiazdą z naszego polskiego podwórka. Kto by się spodziewał, że to właśnie za granicą trafi na Barbarę Kurdej-Szatan, która także korzystała z uroków Fuerteventury. Obie pary zamieściły relację z tego spotkania na swoich profilach społecznościowych.

Niestety, czas urlopu bezpowrotnie dobiegł końca i Joanna wraz z mężem Maciejem Dowborem wróciła do domu. W Polsce pogoda nie rozpieszcza tak, jak w Hiszpanii. Aura jest obecnie raczej deszczowa. Jednak aktorka nie poddaje się i nie popada w chandrę. Humor próbuje poprawić sobie kolorowymi stylizacjami. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje w fioletowym garniturze i odgania złe myśli.

Joanna Koroniewska w fioletowym garniturze z Zary

Joanna Koroniewska nie potrzebuje drogich ubrań, by wyglądać świetnie. Po raz kolejny udowodniła, że w ubraniach z sieciówki prezentuje się naprawdę stylowo. Wystarczy spojrzeć na jej ostatnią stylizację, którą wrzuciła na swój Instagram. Jest kolorowo!

Aktorka należy do grona gwiazd, które pokochały ubrania dostępne w popularnych polskich sklepach. Nie raz do swoich stylizacji wykorzystała płaszcz z Reserved, garnitur z H&M czy spódnicę z Born2Be. Jest inspiracją dla wielu kobiet, które chętnie ubierają się w pokazane przez nią stroje, gdyż trzeba jej to przyznać – ma świetny gust.

Ile kosztował garnitur Joanny Koroniewskiej?

Dziś udostępniła zdjęcie, na którym pozuje na tle budynku w fioletowym garniturze z kolorystycznie dobranym paskiem i butach firmy Ecco. Rzucający się w oczy outfit pochodzi z kolekcji marki Zara. Joanna do postu dodała kilka motywujących słów:

Jeśli masz zły humor, ubierz się na kolorowo, stań pod parapetem i pomyśl, że ZAWSZE może być gorzej. Głowa do góry!!! Wszystkim dzisiaj życzę SAMYCH pozytywnych myśli!!! Lecę na próbę, a jak tam Wasz weekend?

Oczywiście sprawdziliśmy dla Was jego cenę i dostępność. Filetowy garnitur Zara można kupić na stronie marki w cenie 199 złotych. Z kolei buty za 189,90 zł.

Zara fioletowy garnitur

Zara fioletowy garnitur


Joanna Koroniewska w garniturze z Zary

Joanna Koroniewska garnitur

Joanna Koroniewska w garniturze z Zary

Joanna Koroniewska w garniturze z Zary

Joanna Koroniewska w garniturze z Zary

Joanna Koroniewska w garniturze z Zary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×