Gwiazda razem z córeczką szczęśliwie dotarła do Polski i już zachwyciła podczas pierwszego panelu jurorskiego. Wyglądała obłędnie, a wybrała ciuszek z sieciówki.
Joanna Krupa w kombinezonie z Zary
Krupa przyleciała na pierwsze castingi do 9. edycji Top Model. Na pierwszym panelu jurorskim wyglądała obłędnie. Tym razem nie wybrała stylizacji od topowego projektanta, tylko supermodny kombinezon z Zary.
Gwiazda postawiła na ciuszek z nowej kolekcji, który dostępny jest w cenie 249 zł. Model, który wybrała, jest w niebieskim kolorze i charakteryzuje się bufiastymi, asymetrycznymi rękawami, dekoltem w serek oraz szerokim paskiem w talii, który powoduje optyczne wydłużenie sylwetki. Dodatkowego uroku dodają mu niecodzienne ściągacze na nogawkach w kształcie mankietów. Kombinezon dostępny jest w rozmiarach od S do XL, a jego kolor jest idealny na lato i pięknie podkreśli opaleniznę.
Joasia wyglądała jak milion dolarów i nie opuszczał jej dobry humor. Wspaniały look.