Szukaj

Irena Kamińska na finale “Projektu Lady” prawie przyćmiła Małogrzatę Rozenek! Tak wygląda prawdziwa dama!

Irena Kamińska w niezwykłej stylizacji na planie finałowego odcinka Projekt Lady. Surowa jurorka pojawiła się bez okularów i zaskoczyła wszystkich swoją kreacją. Niemal udało jej się przyćmić Małgorzatę Rozenek! Jak wyglądała?
Irena Kamińska na planie finałowego odcinka Projekt Lady

Projekt Lady jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych, ale również wzbudzających największe zainteresowanie programów w ramówce TVN. Jego wyjątkowość polega nie tylko na uczestniczkach, ale także na wspaniałych mentorkach, które dokładają starań, by pomóc podopiecznym w odmienieniu swojego życia. Niedawno odbyły się zdjęcia do finałowego odcinka nowego sezonu programu. Małgorzata Rozenek pojawiła się w brylantach wartych 250 tysięcy złotych, a jej różowa suknia zrobiła furorę. Mało jednak brakowało, a przyćmiłaby ją Irena Kamińska. Surowa mentorka pojawiła się w kreacji, której nikt się po niej nie spodziewał i wywołała sensację!

Kamińska zdecydowała się na błękit, idąc w kontrze do różowiutkiej jak pudrowy cukierek Rozenek. Jej suknia była nieco prostsza, ale równie efektowna. Koronkowa góra i gładki dół w ciemniejszym odcieniu pięknie się komponowały. Kolor idealny dla blondynki, a dobrana do niego srebrna torebka i subtelny makijaż stanowiły wspaniałe dopełnienie outfitu. Nie można też nie zauważyć seksownego rozcięcia , przez które nieśmiało wyglądały zgrabne nogi srogiej mentorki.

Jak wam się podoba jej stylizacja?

Zobacz: Małgorzata Rozenek w biżuterii za ćwierć miliona błyszczy jak gwiazda na planie Projekt Lady. Co za stylizacja!

Zobacz: Małgorzata Rozenek w niesamowicie pięknej stylizacji na planie “Projektu Lady”! Jej garnitur to marzenie każdej stylowej kobiety!

Zobacz: Dorota Szelągowska odpaliła kwietniową petardę! Projektantka już nie jest blondynką! Fani przecierają oczy z niedowierzania!


Czy oglądasz “Projekt Lady”?

×