Szukaj

Ciężarna Ewa Farna podkreśliła pięknie zaokrąglony brzuszek. Wszystkie oczy skierowane były tylko na nią!

Ewa Farna ciąża

Ewa Farna ciąża

Ewa Farna na warszawskich targach

Ciężarna Ewa Farna pojawiła się w sobotę na warszawskich targach. Wszystkie oczy były skierowane właśnie na nią. Ale cóż, nie ma się co dziwić, piosenkarka z pięknie zaokrąglonym brzuszkiem wygląda fenomenalnie!

Ewa Farna wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Odkąd w spektakularny sposób zdradziła, że jest w ciąży, media nie dają jej spokoju. Codziennie pojawią się nowinki z jej życia prywatnego, choć ona sama stara się ich nie komentować. Mimo wszystko, nie zamierza odcinać się od fanów i regularnie utrzymuje z nimi kontakt na Instagramie, gdzie publikuje mnóstwo zdjęć z wakacji.

Nie jest tajemnicą, że artystka od dawna mieszka w Czechach i to tam pragnie wychować swoje dziecko, jak sama zdradziła (by uprzedzić lawinę spekulacji), urodzi synka. Zobowiązania w naszym kraju, zmuszają ją jednak do odwiedzin i tak też stało się dzisiaj! Ewa przyleciała do Warszawy, by pojawić się na corocznych targach modowo-urodowych organizowanych w stolicy. Promuje tam jedną z marek, której jest ambasadorką.

Ponoć kiedy tylko weszła na halę od razu wszystkie oczy skierowane były na nią! Paparazzi natychmiast do niej podbiegli i starali się zrobić jak najlepsze zdjęcia. Autorka takich hitów jak Cicho czy Ewakuacja, zaprezentowała się w ciemnozielonej sukience, w tali przewiązanej cieniutkim paskiem. W przeciwieństwie do Meghan Markle schowała wysokie szpilki głęboko w szafie i postawiła na czarne kozaki na niziutkim obcasie, za co należy ją pochwalić.

Zobaczcie jak kwitnąco prezentuję się przyszła mama!

Ciężarna Ewa Farna topless na wakacjach! Jej zdjęcie z tropików rozpaliło wyobraźnię fanów

Ewa Farna wyeksponowała zaokrąglony brzuszek na uroczystej gali w Czechach! Towarzyszył jej mąż!

Ewa Farna zawiesza karierę! Gwiazda idzie na urlop macierzyński jeszcze przed porodem!


Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Ciężarna Ewa Farna na targach w Warszawie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×