Anja Rubik w Cannes w kreacji, która wyglądała jak jej druga skóra! Cielista sukienka odsłoniła to i owo. To jej najlepsza stylizacja na festiwalu

Anja Rubik - Cannes 2022

Anja Rubik - Cannes 2022

Cannes 2022. Anja Rubik na pokazie filmu Decision to leave zaprezentowała się w oszałamiającej, cielistej kreacji. Od stylizacji gwiazdy nie można oderwać wzroku! To jej najlepsze wcielenie spośród trzech, jakie zaprezentowała na 75. edycji festiwalu filmowego.

Festiwal Filmowy w Cannes  to najbardziej prestiżowa impreza filmowa w Europie, na której każdego roku pojawiają się największe gwiazdy, filmowcy oraz dziennikarze. W tym roku w Palais des Festivals et des Congrès odbyła się 75. rocznica festiwalu, a na czerwonym dywanie nie zabrakło również polskich gwiazd.

Na wydarzenie przybyły między innymi Małgorzata Szumowska, Joanna Kulig, Natalia Janoszek i Anja Rubik. I choć wszystkie z nich zachwycały swoimi stylizacjami, to właśnie jedna z kreacji Anji Rubik zrobiła największą furorę!

Podczas święta światowej kinematografii najpopularniejsza polska modelka pojawiła się w kilku odsłonach. Po raz pierwszy gwiazda zaprezentowała się w klasycznym, czarnym garniturze od swojego przyjaciela Anthony’ego Vaccarello dla Saint Laurent, w którym wyglądała niezwykle elegancko.

Na galę Women in Motion – jednego z partnerów festiwalu – gwiazda wybrała z kolei oryginalną, koronkową kreację, dobierając do niej sandałki na wysokim obcasie.

Cannes 2022. Anja Rubik na imprezie Women In Motion

Cannes 2022. Anja Rubik na imprezie Women In Motion

Anja Rubik w cielistej kreacji Saint Laurent w Cannes 2022

Każda z wyżej wspomnianych kreacji prezentowała się znakomicie, jednak największe wrażenie zdecydowanie zrobiła suknia, w której Rubik zapozowała na czerwonym dywanie podczas pokazu filmu Decision to leave w reżyserii Heojila Kyolshima.

Modelka na tę okazję postanowiła włożyć cielistą sukienkę projektu Saint Laurent z marszczeniami, zwieńczoną pięknym, dużym kwiatem w okolicach brzucha.

Gwiazda zapozowała fotoreporterom, odsłaniając zgrabną talię i biodra. Niezwykła kreacja wyglądała niemalże jak jej druga skóra! Jest to zdecydowanie jedno z jej najlepszych wcieleń na festiwalu.

Zdjęcia z czerwonego dywanu Rubik opublikowała na swoim profilu na Facebooku. Pod fotografiami pojawiły się pełne zachwytów komentarze od fanów:

  • Przepiękna suknia.
  • Aniu wygladasz zjawiskowko.
  • Przepiękna stylizacja!
  • Beautiful Anja! Polska jest z Ciebie dumna.

Zobaczcie oszałamiającą kreację Anji Rubik, oglądając zdjęcia w naszej galerii. Jak oceniacie stylizację gwiazdy?


Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2022

Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2022

Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2022

Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2022

Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2022

Anja Rubik na festiwalu w Cannes 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×