Szukaj

Cannes 2019. Ambasadorki L’Oreal Paris na czerwonym dywanie: Amber Heard i Elle Fanning zachwyciły w dziewczęcych kreacjach

Amber Heard i Elle Fanning pojawiły się podczas drugiego dnia Festiwalu Filmowego w Cannes. Na czerwonym dywanie z pewnością przyciągały uwagę fotoreporterów. Dlaczego? 

Festiwal Filmowy Cannes 2019 rozpoczął się we wtorkowy wieczór, a gwiazdy związane ze światem kina, uczestniczył w oficjalnej ceremonii otwarcia. Dzień później odbyła się premiera Les Misérables, podczas której także nie zabrakło znanych osób. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. ambasadorki L’Oreal Paris: Amber Heard i Elle Fanning. Obok stylizacji, które wybrały gwiazdy, nie można przejść obojętnie.

Obie zdecydowały się bowiem na jasne, dziewczęce kreacje. Amber wybrała przylegającą do ciała, błyszczącą sukienkę marki Claes Iversen, która dzięki szerokiemu paskowi w tali i rozcięciu u dołu, uwydatniła szczupłą sylwetkę gwiazdy. Dopełniła ją delikatną biżuterią, spośród której wyróżniały się kwieciste kolczyki.

Kropką nad i wieczorowego looku gwiazdy z pewnością był makijaż, który całej stylizacji nadawał odpowiedniego charakteru. Heard zdecydowała się bowiem na mocne podkreślone oczy i jedynie delikatne muśnięte szminką usta.

Także Elle Fanning wybrała kreację, która z daleka przyciągała uwagę. Gwiazda ubrała się w długą do ziemi, kwiecistą suknię z głębokim dekoltem marki Valentino. Tego wieczoru postanowiła upiąć włosy, w które także wplotła kwiaty.

Co z makijażem? Elle postawiła na delikatność, delikatnie podkreślając jedynie oczy i usta. Dzięki temu cała stylizacja nabrała odpowiedniego, dziewczęcego wydania.

Podobają Wam się w takich odsłonach?

Zobacz: Eva Longoria przyłapana z rocznym synem w Cannes! Tak ślicznych zdjęć jeszcze nie mieli!

Zobacz: Cannes 2019: Natalia Janoszek w cudownej kreacji na premierze filmu „Les Miserables”. Dół sukienki robi fenomenalne wrażenie!

Zobacz: Cannes 2019. Premiera „Les Misérables” z udziałem gwiazd: Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio, Amber Heard


Amber Heard - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Amber Heard - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Amber Heard - ambasadorka marki L'Oreal Paris

Amber Heard - ambasadorka marki L'Oreal Paris

Amber Heard w błyszczącej kreacji, Cannes 2019

Amber Heard w błyszczącej kreacji, Cannes 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×