Szukaj

Cannes 2019. Premiera „Les Misérables” z udziałem gwiazd: Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio, Amber Heard

Festiwal w Cannes 2019 trwa już drugi dzień. W środowy wieczór odbyła się premiera filmu Les Misérables, w na której nie zabrakło gwiazd. Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio, Amber Heard... Kto jeszcze? Zobacz zdjęcia.

Cannes - dzień 2 premiera

14 maja w Cannes rozpoczął się festiwal filmowy, w którym co roku uczestniczy plejada największych gwiazd branży rozrywkowej. Tylko na ceremonii otwarcia mogliśmy podziwiać Selenę Gomez czy Evę Longorię. Po gali inaugurującej wydarzenie przyszła pora na kolejną uroczystą premierę, którą obejrzał tłum postaci związanych ze światem kina.

W środowy wieczór swoją premierę miał walczący o Złotą Palmę film Les Misérables. Najnowsze dzieło Ladj Ly oklaskiwały najpopularniejsze postaci światowego show-biznesu. Była to idealna okazja do zaprezentowania spektakularnych kreacji, które gwiazdy ostatnimi tygodniami szykowały na dzisiejszy wieczór.

W oficjalnym pokazie Les Misérables uczestniczyły m.in.: Alessandra AmbrosioAmber Heard, Carla Bruni, Araya HargateElle Fanning, Julianne Moore. Polskim akcentem podczas dzisiejszej imprezy była Natalia Janoszek. Aktorka nie zawiodła swoją stylizacją – wyglądała obłędnie, ale czy przyćmiła światowe tuzy? Odpowiedź znajdziecie w galerii.

Zobacz: Cannes 2019: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela błyszczeli na afterparty po oficjalnej gali! Spójrzcie tylko na te stylizacje!

Zobacz: Cannes 2019. Gwiazdy na afterparty: Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Selena Gomez, Tilda Swinton, Julianne Moore

Zobacz: Cannes: Paparazzi oniemieli na widok polskiej gwiazdy! Przyjechała do Francji luksusowym autem i zatrzymała się w najdroższym hotelu!


Alessandra Ambrosio - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Alessandra Ambrosio - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Natalia Janoszek - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Natalia Janoszek - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Amber Heard - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Amber Heard - premiera filmu Les Miserables w Cannes

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×