Szukaj

Cannes 2019. Kreacje gwiazd na ceremonii otwarcia: Eva Longoria, Selena Gomez, Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio

Festiwal w Cannes 2019 oficjalnie rozpoczęty. We wtorkowy wieczór odbyła się ceremonia otwarcia, podczas której nie zabrakło prawdziwych gwiazd. Selena Gomez, Eva Longoria, Natalia Janoszek… Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? 
Cannes 2019

Cannes 2019

Przez kilka najbliższych dni Cannes stanie się światową stolicą filmu. Do malowniczego miasteczka zjechały największe gwiazdy związane z kinem, telewizją i branżą rozrywkową. To właśnie tutaj we wtorkowy miała miejsce ceremonia otwarcia 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, Cannes 2019.

Wydarzenie otworzył film Umarli nie umierają. Przez najbliższy tydzień zostaną wyświetlone kolejne premierowe produkcje. W trakcie całego festiwalu wręczone zostaną m.in. Złote Palmy, które tradycyjnie trafią w ręce najlepszych artystów.

Dodajmy, że od przeszło dwóch dekad L’Oréal Paris pełni zaszczytną rolę Partnera i Oficjalnego Kreatora Makijażu Festiwalu Filmowego w Cannes. W tym roku marka poszła jednak o krok dalej. Oddała głos kobietom, które uczyniła nie tylko widzami, ale także głównymi bohaterkami festiwalu. Została bowiem stworzona przestrzeń o nazwie The Worth It Studio, z której skorzystać będą mogli wszyscy uczestnicy festiwalu. Zawierać będzie m.in. kultowe czerwone schody canneńskie, które marka otworzy nie tylko gwiazdom, ale i widzom. To oni będą mogli poczuć się jak sławne osoby, które we wtorek pozowały przed tysiącami obiektywów.

Kreacje na festiwalu w Cannes 2019 podczas ceremonii otwarcia dumnie zaprezentowały m.in. Selena Gomez, Eva Longoria, Tilda Swinton, Natalia Janoszek, Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio, Julianne Moore, Charlotte Gainsbourg, Javier Bardem, Izabel Goulart, Romee Strijd, Angele, Frederique Bel. 

Kto jeszcze? Zobaczcie zdjęcia w galerii.

Zobacz: Paweł Pawlikowski uhonorowany przez organizatorów Cannes 2019! Spotkał go wielki zaszczyt

Zobacz: L’Oreal Paris szykuje się do festiwalu w Cannes! Niezwykła kampania stworzona z tej okazji zachwyci świat! [WIDEO]

Zobacz: Polskie ambasadorki L’Oreal na konferencji przed festiwalem w Cannes 2019. Grażyna Torbicka wyglądała znakomicie


Eva Longoria - Cannes 2019

Eva Longoria - Cannes 2019

Selena Gomez - Cannes 2019

Selena Gomez - Cannes 2019

Alessandra Ambrosio - Cannes 2019

Alessandra Ambrosio - Cannes 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×