Szukaj

Kreacja Kim Kardashin ledwo zakryła sutki! Na prestiżowej gali wszyscy z niedowierzaniem patrzyli na jej strój!

Kim Kardashian na gali amfAR 2019

Kim Kardashian pojawiła się na gali amfAR 2019 w Nowym Jorku w szokującej stylizacji. Gwiazda brylowała na imprezie fundacji w bardzo prowokującej sukni, która ledwo zakrywała jej sutki i eksponowała niemal całe piersi, czyniąc z celebrytki sensację wieczoru. Paparazzi nie mogli oderwać od niej oczu. Tym razem przesadziła? Zobaczcie zdjęcia!

O tym, że Kim Kardashian uwielbia szokować, wiedzą wszyscy fani zagranicznego show-biznesu. Kontrowersyjna królowa kosmetycznego imperium, która karierę w mediach zaczynała od niezbyt subtelnej seks-taśmy, pod okiem matki Kris Jenner wyrosła na jedną z największych sensacji Stanów Zjednoczonych. Złośliwi mówią, że jest popularniejsza od samego Donalda Trumpa i jedno trzeba jej przyznać – wie jak zrobić niezapomniane wejście i sprawić, by wszyscy mówili tylko o niej. Widać to świetnie na nowojorskiej edycji gali amfAR 2019

Tym razem Kim postawiła na wyjątkowo odważną kreację. Celebrytka pojawiła się na wydarzeniu w czarnej sukni z niebagatelnie dużym dekoltem, której materiał ledwo osłaniał sutki i prawie w całości eksponował jej imponujące piersi. I gdyby komuś mało było dekoltu do przysłowiowego pępka z przodu, sukienka z tyłu wcale nie odkrywała mniej. Podkreślała wcięcie w talii i dzięki rozcięciu seksownie odsłaniała nogi gwiazdy, a plecy ukazywała niemal w całości, w miejscu trzymając się tylko dzięki delikatnym i cienkim paseczkom materiału.

Kim wyjątkowo nie miała na sobie prawie żadnej biżuterii nie licząc obrączki. Do kreacji dobrała przezroczyste szpilki, włosy pozostawiła rozpuszczone, a na twarzy miała swój flagowy makijaż z intensywnym konturowaniem w roli głównej.

Jak wam się podoba?

Plejada gwiazd na gali fundacji amfAR 2018: Orlando Bloom, Katy Perry, Heidi Klum, Jeremy Scott, Sarah Hyland

Gwiazdy na 25 gali fundacji amfAR 2018: Kristen Stewart, Mila Jovovich, Heidi Klum, Paris Hilton, Nicole Scherzinger

Krzysztof Gojdź na gali amfAR 2017 w Cannes! On elegancki, a jego partnerka… Aż nam zabrakło słów! [WIDEO]


Czy lubisz Kim Kardashian?

×