Szukaj

Agnieszka Kaczorowska w pięknej sukience z sieciówki. Cena? Jedyne 49,99 zł!

Agnieszka Kaczorowska wystosowała do swoich obserwujących apel na Instagramie. Kolejny raz buntuje się przeciw hejtowi. Z tej okazji opublikowała zdjęcie w pięknej sukience z sieciówki. Sprawdziliśmy, za ile można ja kupić.
Agnieszka Kaczorowska w sukience z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska w sukience z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska zawsze przyciąga uwagę swoich obserwujących pięknym wyglądem. Od jakiegoś czasu ciężko pracowała, żeby zdążyć wyremontować dom, aby móc się tam wprowadzić na święta. Wspierał ją w tym mąż – Maciej Pela. Udało się i aktorka pochwaliła się tym w sieci. Jak wieloma innymi sprawami ze swojego życia. Nie wszystkim to się podoba, a ona znowu musiała zareagować na hejt. Opublikowała fotografię, przy której zamieściła apel. Sukienka, w której ma zdjęcie jest piękna, i tania.

Agnieszka Kaczorowska w sukience w kwiatki. Jak wyglądała?

Agnieszka Kaczorowska postanowiła zareagować na hejterskie komentarze pojawiające się na jej profilu. Wystosowała apel do tych, którym się nie podoba to, czym się dzieli i stanowczo zapowiedziała, że jej Instagram pozostanie bardzo pozytywny. Na zdjęciu wygląda pięknie w niebieskiej sukience. Również fani zwrócili na nią uwagę. Na pytanie, jakiej jest marki, odpowiedziała, że to Reserved. W sklepie internetowym nie ma już tego modelu, ale za to jest dostępna spódnica midi z rozcięciem, która ma dokładnie ten sam print. Kosztuje teraz tylko 49,99 zł. Można też znaleźć podobne kreacje w bardzo przystępnych cenach.

Portret kobiety szczęśliwej.
Niektórych jednak drażni szczęście innych. Jeśli należysz do tej grupy użytkowników, to odlajkuj proszę mój profil. Nie znajdziesz tu narzekania, a nie chcę zabierać Ci cennych minut Twojego życia, które zmarnowałbyś na dodawanie niemiłych komentarzy. Należę do tych, którzy cieszą się wszystkim co mają i dzielą tylko pozytywną energią, a gdy mają gorszy dzień, jak każdy, to wolą nie wrzucać NIC. Jestem szczęśliwa, bo robię sobie to szczęście, a nie dostaję je w prezencie. Jestem szczęśliwa, bo wiem czym jest radość i czym jest smutek. Jestem szczęśliwa i jeśli masz ochotę to „podglądać” czy się inspirować, to zostań, a będzie zawsze pozytywnie! Obiecuję – napisała.

View this post on Instagram

Portret kobiety szczęśliwej. ???? ________ Niektórych jednak drażni szczęście innych. Jeśli należysz do tej grupy użytkowników, to odlajkuj proszę mój profil. Nie znajdziesz tu narzekania, a nie chcę zabierać Ci cennych minut Twojego życia, które zmarnowałbyś na dodawanie niemiłych komentarzy. Należę do tych, którzy cieszą się wszystkim co mają i dzielą tylko pozytywną energią, a gdy mają gorszy dzień, jak każdy, to wolą nie wrzucać NIC. Jestem szczęśliwa, bo robię sobie to szczęście, a nie dostaję je w prezencie. Jestem szczęśliwa, bo wiem czym jest radość i czym jest smutek. Jestem szczęśliwa i jeśli masz ochotę to „podglądać” czy się inspirować, to zostań, a będzie zawsze pozytywnie! Obiecuję.???????????? ________ P.S. Dziś nagrałam kolejny odcinek #JestemMamą na mój kanał YT ???????? LINK w BIO @agakaczor ???????? Premiera już w przyszłym tygodniu.???????? Mam nadzieję, że Wam się spodoba. ✊???? #JestemMama #happyme #momtobe2020 #momtobe2019

A post shared by Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor) on

Fani aktorki docenili jej szczery post i posypały się bardzo miłe komentarze, w których wiele osób stwierdziło, że tancerka jest prawdziwą inspiracją.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska bez makijażu i pomalowana 25 kosmetykami – różnica jest spora. Efekt po już widzicie, a jak jest przed?


Agnieszka Kaczorowska w sukience z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska w sukience z sieciówki

Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska - wspiera WOŚP 2020

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w DDTVN

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×