Przypomnijmy, że Agnieszka w ostatnim czasie sporo schudła i wygląda na to, że nadal chudnie! Kaczorowska we wcześniejszych wywiadach wyznała, że nie stosuje drakońskich diet, a jedynie pije dużo wody i je zdrowe posiłki. A co najważniejsze, zmniejszyła porcje na swoim talerzu. Choć nie wiemy co konkretnie je Agnieszka, to efekty tej diety są wybitnie widowiskowe.
Agnieszka w TVP pojawiła się w żółtym kombinezonie bez rękawów. W tej stylizacji wyglądała niezwykle szczupło, właściwie po jej kobiecej sylwetce nie ma już śladu. Tancerka nie ma już podkreślonych bioder i zmysłowej talii, które wcześniej były atutem jej kobiecej figury.
Sami zobaczcie, czy Agnieszka nadal powinna się odchudzać?