Kamil Knut – Mister Polski 2015 #1

Kamil Knut - nr 1

Kamil Knut - nr 1

Kamil Knut – kim jest finalista Mister Polski 2015?

Numer startowy: 1

Wiek: 21 lat

Wzrost: 181 cm

Waga: 76 kg

Miasto: Gdańsk

Kamil Knut o sobie:

Mam 21 lat, pochodzę z Gdańska, pracuję jako windykator, od 3 lat zajmuję się modelingiem i małymi kroczkami spełniam swoje marzenia. Od 10 do 16 roku życia trenowałem zapasy, dwukrotnie zdobyłem brązowy medal na Mistrzostwach Polski, 3 miejsce na prestiżowych zawodach w Rosji, dwukrotnie srebrny Medal Pomorza w kategorii wagowej do 66 kg. Po zapasach przez półtora roku brałem udział w zajęciach MMA i tam również zajmowałem miejsca na podium. Niestety kontuzja kręgosłupa wykluczyła mnie ze sportów walki i wtedy zaczęła się moja przygoda z „wielkim światem”.  Oprócz sportu uwielbiam aktorstwo. Miałem już okazję zagrać w jednym spektaklu pod tytułem „Kochankowie z Werony”.

Wszystkie lata spędzone na „macie” wzmocniły we mnie najważniejsze cechy charakteru, to dlatego nigdy się nie poddaję. Każda porażka jest dla mnie sukcesem, i to właśnie one motywują mnie do dalszego działania. Gdy miałem 17 lat, sytuacja w moim rodzinnym domu zmusiła mnie do tego by się wyprowadzić. Od tamtej pory radzę sobie sam. Chcę pokazać ludziom, że marzenia naprawdę się spełniają, wystarczy odpowiednia motywacja i chęć do działania.

Oczywiście po drodze napotkamy dużo przeszkód, ale to właśnie one będą nas wzmacniały! Najważniejsze jest to, by się nie poddawać ! Ja już niektóre z moich wielu marzeń spełniłem, a jestem takim samym człowiekiem jak Wy ! I to właśnie dlatego proszę Was o to, byście głosowali na mnie i również spełniali swoje marzenia!

Moim ideałem kobiety jest Angelina Jolie.

Kamil Knut - nr 1

Kamil Knut – nr 1

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×