NewsyMajka Jeżowska ogłosiła ciążę synowej. Wspaniałą nowinę ukrywała ponad miesiąc

Majka Jeżowska ogłosiła ciążę synowej. Wspaniałą nowinę ukrywała ponad miesiąc

Majka Jeżowska
Majka Jeżowska
Zuza Maciejewska
16.08.2021 08:20, aktualizacja: 23.08.2021 17:52

Majka Jeżowska od wielu lat jest związana z muzyką. Po raz pierwszy na scenie pojawiła się w 1978 roku na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Rok później wystąpiła na Festiwalu w Opolu, gdzie przedstawiła piosenkę Nutka w nutkę, która w konkursie Premier zdobyła wyróżnienie.

W kolejnych latach kariera piosenkarki nabrała rozpędu. Zaczęła tworzyć nowe kawałki i i wydawać albumy. Chociaż gwiazda jest uznaną wokalistką jazzową, sporą popularność przyniosły jej piosenki dla dzieci. Przygotowała kilka płyt z utworami dla najmłodszych, wśród których warto wymienić tytuły takie jak m.in. Kochaj czworonogiMarzenia się spełniają, a także A ja wolę moją mamę. 

Mimo upływu lat twórczość Majki Jeżowskiej cieszy się sporą popularnością wśród fanów i jest doceniana przez profesjonalistów. Dowodem może być fakt, że w tym roku zdobyła nominację do Fryderyków w kategorii Album roku rock za nagranie swojego koncertu z festiwalu Pol’and’Rock 2019. Chociaż statuetki nie wygrała, pojawiła się na ceremonii wręczenia nagród, gdzie olśniewała wyglądem.

Jeżowska oprócz tego, że zachwyca profesjonalistów, stara się też regularnie koncertować. We wtorek, 17 sierpnia, pojawi się na scenie podczas TOP OF THE TOP Sopot Festival 2021 w Operze Leśnej.

Majka Jeżowska zostanie babcią. Przekazała szczęśliwe wieści

Jeżowska od lat nie tylko spełnia się w roli piosenkarki, ale także realizuje się jako mama. Doczekała się Wojciecha, którego urodziła, gdy miała 21 lat. W przeciwieństwie do znanej mamy, syn gwiazdy nie związał się z muzyką. Zamiast tego podbija świat filmu — jest producentem.

Wojciech od jakiegoś czasu układa swoje życie u boku Sophie. Para w zeszłym roku wzięła ślub, o czym Majka Jeżowska poinformowała w sieci. Pokazała m.in. parę młodą siedzącą przy ślubnym stole. Uwagę przyciągała suknia panny młodej, która była niezwykle szykowna. Piosenkarka nie ukrywa, że z synową łączą ją świetne relacje. W rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że żona jej syna wniosła do rodziny wiele pozytywów:

Super. To jest dziewczyna, która wniosła dużo koloru i to dosłownie w nasze życie. Jest stylistką i uwielbia się kolorowo ubierać. Im więcej kolorów, im więcej wzorków, tym jest szczęśliwsza. Więc naprawdę jest kolorowo, zabawnie. Spędzamy dosyć dużo czasu ze sobą, namiętnie gramy w karty. W naszej rodzinie jest kilkoro przyjaciół, więc tworzymy taką grupę zajadłych graczy.

Majka Jeżowska wkrótce będzie miała szansę sprawdzić się w nowej roli. Zostanie babcią, czym pochwaliła się w rozmowie z Faktem. Nie ukrywała, że jest bardzo szczęśliwa:

Większość moich koleżanek jest już babciami i wiem, że gdy ma się wnuka lub wnuczkę, to się znów zakochuje w dzieciach, więc ja też prawdopodobnie się zakocham.

Piosenkarka dodała, że syn i jego żona będą mogli liczyć na ich wsparcie:

Na pewno będę babcią, na którą można liczyć, bo syn i synowa są bardzo aktywni zawodowo. Ja jestem blisko i chętnie zaopiekuję się maleństwem.

Majka Jeżowska zdradziła, że być może nowy członek rodziny wpłynie pozytywnie na jej twórczość:

Kto wie, może dzięki temu dziecku znów napiszę coś dla najmłodszych, bo do tej pory nie miałam pomysłu i motywacji.

Wspomnijmy, że synowa piosenkarki niedawno pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z dużym brzuchem. Sądząc po jego rozmiarze, termin rozwiązania zbliża się wielkimi krokami.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Majka Jeżowska na ślubie syna
Majka Jeżowska na ślubie syna
Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna
Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna
Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna. Wojciech Jeżowski jest po ślubie
Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna. Wojciech Jeżowski jest po ślubie
Majka Jeżowska zdradziła, że zostanie babcią. Jej synowa jest w ciąży
Majka Jeżowska zdradziła, że zostanie babcią. Jej synowa jest w ciąży
Majka Jeżowska - ślub syna
Majka Jeżowska - ślub syna
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także