Majka Jeżowska o wnukach i relacji z synową. Namówiła ją na nowy biznes

Majka Jeżowska o synowej, wnukach i synu

Majka Jeżowska o synowej, wnukach i synu

Majka Jeżowska już nie może doczekać się wnuków. Gwiazda opowiedziała o synu i relacji z synową, z którą planuje rozkręcić wspólny biznes. Jej fani będą zachwyceni. Gwiazda zdradziła nam szczegóły.

Majka Jeżowska o jak najlepszą relację z synem dbała od pierwszych dni jego życia. Z myślą o Wojtku porzuciła rock i zabrała się za muzykę familijną. Jako matce brakowało jej na polskim rynku piosenek z przesłaniem dla najmłodszych. Nie spodziewała się, że jej utwory zyskają tak ogromną sławę i na dobre zapiszą się na kartach historii polskiej muzyki. Napisane przez Agnieszkę Osiecką A ja wolę moją mamę przez 6 tygodni gościło w notowaniu listy przebojów radiowej Trójki.

39-letni Wojciech wyrósł na bardzo zdolnego mężczyznę. Jest reżyserem i producentem filmowym, który odpowiada m.in. za materiał o Majce na festiwalu Pol’and’Rock pt. Majka i jej pokojowy Wall of death, który został wydany na DVD. Płytę docenili nie tylko słuchacze, ale także akademia przyznająca nominacje do Fryderyka 2021. Jeżowska pierwszy raz w swojej karierze walczy o najważniejszą statuetkę w branży, i to w kategorii Album rock.

Prywatnie syn Majki od roku jest w szczęśliwym związku. W sierpniu 2020 poślubił swoją wieloletnią partnerkę, Sophie Kulę. Wesele odbyło się w busie, a główną gwiazdą imprezy obok nowożeńców była oczywiście Jeżowska. Para ma świetną relację z artystką, do tego stopnia, że zabrali ją w podróż poślubną po Japonii.

Majka Jeżowska o wnukach, synowej i nowym biznesie

Majka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że nie może doczekać się, aż powita na świecie wnuki. Już teraz wie, że będzie najlepszą babcią na świecie:

Czekam na wnuki, ale nie wiem gdzie są. Jeśli będzie wnuk lub wnuczka to oczywiście babcia siada do fortepianu i śpiewa, albo tuląc do snu śpiewa. Tych piosenek jest naprawdę dużo. Będę na pewno babcią zakochaną, babcią nietuzinkową, tolerancyjną. Śpiewającą babcią o rockowej duszy, ale trudno mi powiedzieć. Nigdy nie byłam w tej roli, to się okaże. Na pewno będę babcią na zawołanie, zwłaszcza teraz, kiedy nie ma obowiązków, myślę, że opieka nad dzidzią, kiedy młodzi mają zajęcie i pracę, byłaby cudownym doświadczeniem i miłą zmianą w moim życiu. Na razie zajmuje się kotami i pisaniem piosenek. I przerabianiem ciuchów. Tak więc zaglądajcie do szafy Majki, a znajdziecie tam cudeńka.

Jak wyglądają relacje gwiazdy z synową?

Super. To jest dziewczyna, która wniosła dużo koloru i to dosłownie w nasze życie. Jest stylistką i uwielbia się kolorowo ubierać. Im więcej kolorów, im więcej wzorków, tym jest szczęśliwsza. Więc naprawdę jest kolorowo, zabawnie. Spędzamy dosyć dużo czasu ze sobą, namiętnie gramy w karty. W naszej rodzinie jest kilkoro przyjaciół, więc tworzymy taką grupę zajadłych graczy.

Sophie zaraziła Majkę miłością do projektowania ubrań. Jeżowska w czasie pandemii zabrała się za szycie. Tak bardzo jej się to spodobało, że ma w planach wypuszczenie własnej linii odzieży:

Z Zosią chcemy otworzyć szafę vintygowa, to będzie szafa Majki, ponieważ ja chciałam być kiedyś projektantką mody i bardzo dużo swoich kostiumów wymyśliłam i interesowałam się modą. Zosia jest moją bratnią duszą. W pandemii znalazłam sobie hobby, że przerabiam rzeczy. Korzystam z usług krawcowych i pomyślałam sobie, że otworzę taką szafę dla innych. Może ktoś by chciał mieć ciuch od Majki, albo zaprojektowany przez Majkę.

Cała rozmowa poniżej.

Majka Jeżowska o nominacji do Fryderyka 2021:


Wojtek Jeżowski oświadczył się Sophie Kuli

Wojtek Jeżowski oświadczył się Sophie Kuli

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna. Wojciech Jeżowski jest po ślubie

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna. Wojciech Jeżowski jest po ślubie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×