Szukaj

Syn Majki Jeżowskiej wziął ślub. Panna młoda miała suknię na miarę księżnej Kate

Majka Jeżowska ślub syna

Majka Jeżowska ślub syna

Majka Jeżowska na Instagramie pochwaliła się zdjęciem ze ślubu syna, Wojciecha. Odbył się w sobotę, a zdjęcia z uroczystości obiegły sieć. Co wiadomo na ten temat?

Majka Jeżowska ze sceną jest związana od lat. Rozpoczęła karierę już w latach 80. Gdy urodziła syna, Wojciech, dostrzegła, że jest niedobór wśród piosenek dla dzieci. Postanowiła zapełnić tę lukę, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Stworzyła kilka ponadczasowych hitów takich jak m.in. A ja wolę moją mamę oraz Wszystkie dzieci nasze są.

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Od tego momentu minęło sporo lat, a Wojtek z dziecka stał się dorosłym mężczyzną. Znalazł wybrankę swojego serca, Zosię, z którą zaręczył się już w zeszłym roku podczas wakacji w Japonii. O tym, że para planuje ślub w sierpniu, było wiadomo od dawna. Artystka w czerwcu w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że jej syn zrezygnował z hucznego wesela:

Chyba nie będzie wesela. Będzie ślub, ale wesele zostanie przełożone. Nie wiemy, co będzie i też nie chcemy poddawać się euforii, że już jest wszystko dobrze, bo jeszcze nie wiadomo, jak to się zakończy. Myślę, że najważniejsze, żeby wzięli ślub w tym dniu, który sobie wymarzyli, bo to jest ważne, aby nie zmieniać planów – powiedziała nam Majka.

Para pobrała się w sobotę, o czym Majka poinformowała w social mediach. Dodała zdjęcie pary młodej, która siedzi przy stole. Z relacji, jakie udostępniali ich goście wynika, że zachowywano wszelkie procedury bezpieczeństwa. Po wyjściu z Urzędu Stanu Cywilnego włożyli maski ochronne, goście utrzymywali odpowiedni dystans.

Trzeba przyznać, że pani młoda wybrała śliczną suknię ślubną. Jej kreacja była na ramiączkach, przylegała do ciała i miała długość do ziemi. Dobrała do niej welon, a także bukiet kwiatów. Wyglądała piękniej niż księżna Kate podczas swojego ślubu.

Internauci ruszyli z gratulacjami. Redakcja Jastrząb Post się do nich dołącza, życząc młodej parze szczęścia na nowej drodze życia.


Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna. Wojciech Jeżowski jest po ślubie

Majka Jeżowska pochwaliła się ślubem syna. Wojciech Jeżowski jest po ślubie

Wojciech Jeżowski i Sophie wzięli ślub

Wojciech Jeżowski i Sophie wzięli ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×